Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

Regbio klubas „Baltrex“ įgyvendindamas bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamą projektą „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, surengė „Šiaulių miesto profesinio rengimo centro sporto festivalį

Tai jau antrasis masinis sporto renginys vykstantis įgyvendinant šį projektą. Po ankstyvą pavasarį puikiai suorganizuoto „Draugų turnyro“, šis Šiaulių profesinio rengimo centro festivalis taip pat sulaukė nemažai dalyvių.

Organizatoriai nustebino dalyvius paskelbdami, kad šventė vyks Prūdelio tvenkinio paplūdimyje. Vasara, vanduo, geras oras, daugybė įvairių sporto užsiėmimų, specialus pritaikytas inventorius, kad užduotis būtų galima vykdyti ne tik paplūdimyje, bet ir vandenyje.

Pagrindinis projekto tikslas ir uždaviniai – skatinti šiauliečių fizinį aktyvumą, užtikrinant veiklų įvairovę ir kokybę. Įsigyti sporto veikloms reikalingo sportinio inventoriaus ir juo naudojantis patraukliai pristatyti aktyvaus laisvalaikio teikiamus privalumus.

Gerai praleidę laiką, susipažinę su regbiu, įvairiomis treniruočių sistemomis, išbandę specialų inventorių daugiau kaip 100 festivalio dalyvių buvo apdovanoti specialiais prizais ir atminimo dovanėlėmis.

Pasistiprinę, atsigaivinę jaunieji festivalio dalyviai dėkojo organizatoriams ir žadėjo kasdienėje rutinoje pasistengti rasti laiko aktyviai veiklai.

„Projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, projekto vykdytojas Regbio klubas „Baltrex“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

„Baltrex“ nestabdo – šeštadienį dėl LRF taurės kovos Marijampolėje, sekmadienį Rygoje varžysis dėl žiemos taurės

Šį šeštadienį keturios regbio komandos: Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ir „Šiauliai“ bei Vilniaus „VRA-Tomosta“ Marijampolėje stos į kovą dėl Lietuvos regbio federacijos SOVLI taurės. „Baltrex-Dubleriai“ šį savaitgalį taip pat nesėdės sudėję rankų – komanda sekmadienį dalyvaus Rygoje vyksiančiame Livonia Winter-10 regbio turnyre, kuriame kovos su penkiomis Latvijos ekipomis.

Skaityti daugiau
Meniu