„BaltRex“ draugystė su darželiu „Bitė“

Regbio klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas ir Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ direktorė Ilona Kazlauskienė suraitė parašus ant bendradarbiavimo sutarties. Oficialiai įtvirtinta draugystė iš kurios naudos ateityje tikisi tiek sportininkai, tiek ir ikimokyklinio ugdymo įstaiga. Nors karantino suvaržymai vis dar riboja bendravimą, jau dabar kuriami ateities planai, bendri sporto renginiai, neformaliojo ugdymo užsiėmimai siekiant jaunuosius darželinukus sudominti regbio sporto šaka. Naujuosius partnerius sieja ir dar vienas labai svarbus momentas – „Saulėtekio“ gimnazijos stadiono modernizavimo projektas. Tačiau – apie viską iš eilės.

„Susitikome su darželio vadovais, pristatėme klubo veiklą, supažindinome su mūsų baze, kuri įrengta darželio kaimynystėje, „Saulėtekio“ gimnazijos patalpose. Jie mums pristatė savo kasdienes veiklas, svarbiausius renginius. Kad užsimegztų draugystė, ne tik mūsų treneriai ateis į darželį vaikams vesti regbio pamokėlių, tačiau ieškosime galimybių ir vaikams apsilankyti rungtynėse. Mūsų klube rengiamos treniruotės nuo pačių mažiausių iki suaugusiųjų, todėl turime grupę ir 5-6 metų vaikams. Žinome, kad darželyje nemažai berniukų, todėl jei tik bus susidomėjimas, stengsimės vaikus integruoti ir sportuoti kartu“, – teigė „Baltrex direktorius Edmundas Ščavinskas.

Svečiai apžiūrėjo moderniai įrengtas klubo patalpas, persirengimo kambarius su erdve kiekvienam žaidėjui, per 30 „Baltrex“ gyvavimo metų iškovotas įspūdingas taures.

„Vaikams pamatyti pasiklausyti kaip klubas gyvuoja, pamėginti pažaisti neįprastos formos kamuoliu, apžiūrėti inventorių bus labai įdomu. Tačiau mums svarbiausia – vaikų fizinės ir emocinės sveikatos stiprinimas per fizines aktyvumo veiklas. Darželį lanko vaikai, kurie turi kalbos sutrikimus, todėl tikslinga fizinė veikla padeda įveikti sutrikimus. Iš mūsų darželį lankančių vaikų, apie 70 procentų berniukai, todėl užsiėmimai su „Baltrex“ treneriais, žaidėjais juos turėtų labai sudominti. Su regbininkais jau aptarėme pirmuosius bendrus projektus. Draugystės pradžia yra, dabar belieka sulaukti kai viskas truputį atlaisvės, kad galėtume vaikams visa tai pristatyti. Pirmiausia planuojame susitikti parodomojoje treniruotėje, o vėliau tikimės naujų draugų dalyvavimo mūsų sporto renginiuose“, – pasakojo lopšelio-darželio direktorė I.Kazlauskienė.

Dar vienas svarbus bendradarbiavimo tikslas – stadiono renovacijos projektas, paraišką kuriam teiks Šiaulių „Saulėtekio“ gimnazija,  o kaimynystėje esantis lopšelis-darželis „Bitė“, gimnazijos patalpose, būstinę įsirengęs klubas „Baltrex“ dalyvaus kaip partneriai, kurie ateityje drauge galės naudotis atnaujintu moderniu stadionu.

 

„Darželio teritorijoje mes sporto aikštyno neturime. Kadangi turime gerus kaimynus, mūsų pagrindinė sporto, įvairių renginių erdvė – „Saulėtekio“ gimnazijos stadionas. Jei jis būtų atnaujintas, vaikai turėtų kur kas geresnes sąlygas sportuoti, užsiimti įvairiomis veiklomis, juolab, kad atnaujinta erdvė ribojasi su mūsų teritorija“, – teigė direktorė Ilona.

„Nuolat plečiam klubo veiklą, ieškome partnerių, bendraminčių, kad galėtume draugauti ir ateityje visi iš tos draugystės turėti naudos. Šiuo atveju mūsų draugystė su lopšeliu-darželiu „Bitė“ neapsiribos tik sportine veikla, labai svarbi bendradarbiavimo dalis – stadiono modernizavimo projektas. Šie vaikučiai neturi savo sporto aikštyno, naudojasi kaimynystėje esančia gimnazijos sporto baze. Atnaujinus stadioną, vaikams taptų kur kas geresnės sąlygos užsiimti įvairiomis fizinėmis veiklomis, tarp kurių be abejo būtų ir regbio užsiėmimai“, – darželio direktorei antrino klubo „Baltrex direktorius Edmundas.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu