„Baltrex“ nemažina apsukų – jaunimas pirmi tarp bendraamžių, „Dubleriai“ – taurės finale

Įsibėgėjant Lietuvos regbio federacijos R-7 turnyrams ir pirmenybėms apsukų nemažina ir užtikrintai rungtyniauja „Baltrex Dublerių“ ir „Šiaulių regbio akademija – Baltrex“ komandos.

Lietuvos vyrų regbio-7 čempionato II etapas

„Dubleriai“ užėmė antrą vietą Lietuvos vyrų regbio-7 čempionato II etape ir pateko į finalinį etapą bei kovos su visomis pajėgiausiomis šalies regbio komandomis. Na, o praėjusį savaitgalį „Iššūkio taurę“ iškovoję „ŠRA-Baltrex“ jaunieji Vytaro Bloškio auklėtiniai vos nepateikė staigmenos ir rungtyniaudami su aukštesnio kalibro komandomis. Vyrų regbio-7 čempionato antrajame ture jie iškovojo dvi pergales, pasiekė lygiąsias ir patyrė apmaudžią nesėkmę bei bendroje įskaitoje užėmė trečią vietą.

Lietuvos vyrų regbio-7 čempionato II etapo dalyviai: Vilniaus „VRA-Tomosta“, Šiaulių „Baltrex-Dubleriai“, Šiaulių „ŠRA-Baltrex“, Panevėžio „Klevas-PRS“, Plungės „Perkūnas-Kuršiai“.

„Dubleriai“ iškovojo tris pergales ir patyrė vieną nesėkmę prieš pirmą vietą užėmusią Vilniaus „VRA-Tomosta“ komandą. Hibridinės sudėties „Dubleriai“ turą pradėjo aktyviai, tačiau savo sudėtyje turėję daugiausia grumtynių žaidėjų po kelių rungtynių pradėjo jausti R-7 aktyvaus žaidimo pasekmes – nuovargį. Surinktų taškų pakako užimti antrą vietą ir užsitikrinti teisę žaisti finaliniame etape.

„Mūsų komandos sudėtis šioms varžyboms buvo šiek tiek kitokia nei įprastai. Sustiprinome sudėtį keliais žaidėjais iš pagrindinės komandos, tačiau neturėjome kelių žaidėjų, kurie žaidė už šiame ture dalyvavusią jaunimo „Baltrex“ komandą. Turėjome problemų su lankomumu treniruotėse, neturėjome nė vienos treniruotės, kad būtume susirinkę visi drauge. Iš vėjerio turėjome vos tris žaidėjus, visi kiti – grumtynių. Pradžia buvo nebloga, o po to pavargome. Vyrai grumtynių galingi, nepratę tiek bėgioti, o tarp rungtynių pertraukos trumpos, neužtenka bent minimaliai atgauti jėgas. Nepaisant visų nesklandumų bendroje įskaitoje užėmėme antrą vietą ir patekome į pagrindinį etapą. Pasiruošimo darbus pradedame jau dabar. Skambinu, kviečiu, žiūriu kas galėtų žaisti, kokią sudėtį pavyks suburti. Manau, kad būsime pakankamai pajėgūs ir lengvai pergalių nedalinsime“, – pasakojo „Baltrex-Dubleriai“ treneris Audrius Stonys.

Vytaro Bloškio auklėtiniai „ŠRA-Baltrex“ ekipos žaidėjai į aikštę žengė neslegiami startinio jaudulio. Praėjusiame etape iškovoję „Iššūkio taurę“ jaunieji „Baltrex“ regbininkai jau buvo įvykdę „programą maksimum“, tačiau jau nuo pirmų rungtynių, kai su pajėgia Vilniaus „VRA-Tamosta“ komanda sužaidė lygiosiomis, parodė, kad yra nusiteikę atkakliai kovai.

Lemiamu lūžiu rungtynėse su „Baltrex-Dubleriais“ tapo iš pažiūros atrodytų nesunki realizacija, kai kamuolys atsitrenkė į virpstą ir mačas pasibaigė 12:14. Dviejų taškų pritrūko ne tik iki lygiųjų, tačiau paskui pasiekus dar dvi pergales paaiškėjo, kad jauniesiems regbininkams tų dviejų taškų pritrūko, kad užimtų antrą vietą ir gautų kelialapį į trečią čempionato etapą.

„Širdyje jaučiamės lyg būtume patekę į pagrindinį etapą, tačiau tas vienas praspyrimas nulėmė, kad pateko „Dubleriai“. Mes nesijaučiame blogai, kadangi jau ir šį savaitgalį turėjome gerų kovų. Užėmėme trečią vietą, su pirmą vietą užėmusia VRA sužaidėme lygiosiomis. Dubleriams vos dviem taškais pralaimėjome, kitus du varžovus nugalėjome. Čempionatas mus buvo neblogas. Sužaidėme pagal savo galimybes“, – pasakojo „ŠRA-Baltrex“ treneris Vytaras Bloškys.

Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato I turas

Po įtempto šeštadienio žaidžiant su vyrais, „ŠRA-Baltrex“ sekmadienį dalyvavo Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato I ture. Tarp bendraamžių iškovoję tris pergales grupėje jie pateko į finalą, kur laimėję prieš Šiaulių sporto gimnazijos komandą užėmė  pirmą vietą.

Šiaulių „ŠRA-Baltrex“ komanda jaunimo R-7 čempionato I rate pateko į B grupę su Vilniaus ir Panevėžio komandomis. Grupėje pasiekę tris pergales jie užėmė pirmą vietą ir pateko į finalą. Finale „Balterx“ jaunimui teko susigrumti su A grupėje pirmą vietą užėmusia Šiaulių sporto gimnazijos komanda. Pasiekta pergalė 22:7 ir iškovota  pirmoji vieta pirmajame jaunimo R-7 čempionate ture.

„Pusė žaidėjų buvo tie patys, kur šeštadienį kovojo su vyrais. Pirmose dviejose rungtynėse laimėjome be didesnio vargo, o trečiame mače jau teko šiek tiek paprakaituoti. Nors per kovinį atstumą varžovų neprisileidome, tačiau rezultatas jau buvo „slidokas“. Finale susikovėme su gerai pažįstama Sporto gimnazijos komanda ir nugalėjome ją. Džiaugiamės, kad per karantino laikotarpį nepraradome žmonių, tik vienas kitas pasikeitęs. Dar visai nesenai išėjom į stadionus, todėl gynyboje nespindime. Labai gerai, kad turime pajėgių žaidėjų, kurie  gali kurti ir kol mes kontroliuojame kamuolį esame nesustabdomi. Kai prarandame kamuolį – prasideda problemos. Dar turime kelias treniruotes iki kito turo, taisysime gynybą ir jei viskas pavyks, tikiu, kad apginsime čempionų titulą“, – teigė V.Bloškys.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu