„Baltrex-Šiauliai“ pergalingai pradėjo Baltijos TOP lygos sezoną

„Baltrex-Šiauliai“ pergalingai pradėjo Baltijos TOP lygos sezoną

„Baltrex-Šiauliai“ regbio klubas pergale pradėjo Baltijos TOP lygos sezoną. Šiauliečiai Latvijoje 53:22 nugalėjo „Livonia“ komandą. Nors čempionų titulą ginantys „Baltrex“ regbininkai pasiekė įtikinamą pergalę, komandos vadovai sako, kad ne viskas vyko pagal planą: nepavyko branginti kamuolio, individualius bandymus pelnyti taškus dažniausiai lydėdavo klaidos. Iki kito mačo – savaitė, per kurią treneriai pamėgins sustyguoti komandą ir savaitgalio mače prieš Vilniaus komandą žada pademonstruoti kur kas kokybiškesnį regbį.

„Vaizdas aikštėje buvo šiek tiek chaotiškas. Kaip tikėjomės, taip ir buvo:  daug klaidų, pamestų kamuolių, nemažai įtampos, kadangi apčiuopiamą persvarą įgijome tik antro kėlinio viduryje. Daug įtakos tokiam žaidimui turėjo tai, kad neturime žaidybinės praktikos. Pirmos sezono rungtynės, atrodo, kad nubėgsim, nunešim ir laimėsim. Varžovai ruošiasi ir išėjus į aikštę ne viskas būna taip paprasta“, – pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ treneris Vytaras Bloškys.

Treneris sako, kad visi žaidėjai išsiilgę varžybų, veržiasi į aikštę, o pirmam mačui surinko bene pajėgiausią sudėtį.

„Mūsų sudėtis šiam momentui yra pilna, visi sveiki. Kaip minėjau, turime puikią sudėtį, tik trūksta susižaidimo. Šiame mače mums nealėjo padėti patyręs žaidėjas Tomas Zibolis, kadangi jis eina varžovų komandos vyriausiojo trenerio pareigas. Labai džiugu, kad „taškų krikštą“ šiame mače gavo mūsų perspektyvusis naujokas Matas Miežys. Jei komandos draugams sunkiai sekėsi jam sukurti progą pasižymėti, tai jis savo individualaus meistriškumo dėka, perėmęs kamuolį, jį prispaudė įskaitiniame plote“, – naujoko debiutu džiaugėsi treneris Vytaras Bloškys.

Geriausi rungtynių žaidėjai : „Baltrex-Šiauliai“ komandoje – Žygimantas Radžius, „Livonia“ ekipoje – Mikelis Jurevičs.

Rugpjūčio 21 dieną 14 valandą „Baltrex“ komanda žais pirmąsias namų rungtynes. Šiaulių regbio akademijos stadione vyks atkeltos pirmo rato rungtynės prieš Vilniaus „Geležinio vilko“ komandą.

„Ruošėmės sezonui bendrai, neskirstėme prieš kurią komandą žaisime, todėl nukeltas mačas nelabai sujaukė mūsų planus. Dabar buvo sezono startas su komanda iš Latvijos, o ateinantį savaitgalį turėsime kovą su vilniečiais. Antrame mače jau tikimės geresnio žaidimo ir sieksime sumažinti klaidų skaičių. Varžovai bus ant emocijų bangos po pergalingo sezono starto, tikimės atkaklios kovos“, – pasakojo V.Bloškys.

Rugpjūčio 28 dieną 16 val. taip pat Šiauliuose vyks trečio rato rungtynės. „Balterx-Šiauliai“ komanda susikaus su RK „Šiauliai“ regbininkais, kuriems sezono startas susiklostė ne itin palankiai. Patirtos dvi nesėkmes, po kurių RK „Šiauliai“ žaidėjai norės reabilituotis, o mačas su čempionais, puiki proga pamėginti tai padaryti.

„Ar komanda pralaimėjo kartą ar du, neturi reikšmės. Visi nori reabilituotis, parodyti, ką sugeba. Pernai pusfinalyje „Šiaulių“ klubas mums gerokai kibo į atlapus, žinome ką jie gali. Niekas nesižvalgo į buvusius rezultatus, reikės eiti į aikštę ir stengtis parodyti gerą žaidimą“, – atkaklų mūšį prognozavo komandos treneris.

 

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu