„Baltrex” supermenų rankose – dar vienas trofėjus

Ar tai paukštis? Ar tai lėktuvas? Ne – tai „Baltrex“ supermenai eilinį kartą neša kamuolį į įskaitinį plotą. Perfrazuotą įžymiąją frazę apie Supermeną galima pritaikyti puikiai šį savaitgalį rungtyniavusiems, Lietuvos regbio-7 čempionais tapusiems ir Didžiąją taurę iškovojusiems „Baltrex-Šiauliai“ komandos regbininkams.

Dėl Didžiosios taurės Lietuvos regbio-7 čempionate kovojo šešios komandos: penkios iš Šiaulių ir viena iš Vilniaus. Komandos buvo suskirstytos po tris į dvi grupes.

Jau grupių etape laukė intriga – į A grupę pateko nuolatinės varžovės dėl geriausiųjų vardo – „Baltrex“ ir „Vairo“ komandos. Varžovus įveikę ir pirmą vietą grupėje užėmę „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai pusfinalyje kovojo su „Vairo“ antrąja komanda. Nesunki pergalė – ir „Baltrex“ jau finale. Kitame pusfinalyje „Šiaulių“ komanda mėgino kibti į atlapus „Vairo“ regbininkams, tačiau Didžiosios taurės finalinėse rungtynėse ir vėl išvydome „Baltrex“ ir „Vairo“ dvikovą.

Finale pirmą „smūgį“ prasileidę „Baltrex-Šiauliai“ regbininkai atrodytų prabudo, o prabudę pervažiavo varžovus. Kęstučio Karbausko, Martyno Lianzbergo, Armando Kalinausko užnešimai, Vytaro Bloškio realizacijos. Gražios atakos, didelis greitis, atidirbtos kombinacijos ir individualus meistriškumas – taip galima apibūdinti „Baltrex-Šiauliai“ pasirodymą kovojant dėl Didžiosios taurės Lietuvos regbio-7 čempionate.

Geriausio čempionato žaidėjo titulą iškovojęs Vytaras Bloškys džiaugėsi apgintu trofėjumi, tačiau pažymėjo, kad komandai dar reikėtų pagerinti gynybą.

„Čempionatas buvo sėkmingas, apgynėm čempionų titulą. Bet žaidžiant prieš pajėgius varžovus pamatėm ir tam tikrus momentus, kurie šlubuoja – tai gynybiniai veiksmai. Didelė dalis mūsų komandos treniruojasi su R-7 rinktine, esame susižaidę, gerai pasiruošę, tačiau komandinis žaidimas ir ypač gynyba mums kišo koją. Manau, kad iki gegužės 15 dienos, kai Šiauliuose vyks „Šiauliai 7‘s“ turnyras mes visa tai ištaisysime. O puolimas mums jau savaime gerai gaunasi. Daug metų komandos branduolys tas pats, mes gerai pažįstam vienas kitą“, – pasakojo Vytaras Bloškys.

Puikiai rungtyniavęs ir varžovus į neviltį taraniškais prasiveržimais varęs Martynas Lianzbergas sako, kad sunkiausia buvo įsivažiuoti, o po to jau viskas stojo į savo vietas.

„Varžybos klostėsi gerai, grupėje laimėjom, pusfinalyje laimėjom užtikrintai. Finale jau buvo šiek tiek kovos, bet pasiekėme pergalę. Sunkiausia mums buvo pagauti į regbio-7 ritmą, kadangi nuo pastarojo meto, kai žaidėme „septynkę“, praėjo labai daug laiko. O kai jau įsivažiavome, tai ir nuvažiavome iki pirmos vietos“,- po rungtynių pasakojo M. Lianzbergas.

Komandos treneris Žygimantas Radžius pasibaigus čempionatui džiaugėsi dar vienu iškovotu trofėjumi, tačiau teigė tikėjęsis atkaklesnių kovų.

„Didelė dalis mūsų komandos sudaro Lietuvos regbio-7 rinktinę. Jau nemažai laiko su rinktine treniruojamės, tai gaunasi, kad ir kartu treniruojamės, bet ne su savo komanda ir negalime iki galo susižaisti, kadangi paprasčiausiai nebeturime laiko. Tikėjausi, kad bus sunkiau. Šiam čempionatui surinkome beveik stipriausią galimą mūsų kubo sudėtį, trūko gal dviejų žaidėjų, kurie dar galėjo prisijungti. Dabar porą savaičių akcentuosime pasirengimą „Šiauliai 7‘s“ turnyrui, o po to jau su rinktine ruošimės birželio mėnesį vyksiančiam Europos čempionatui“, – pergale džiaugėsi ir planais dalinosi Ž. Radžius.

„Baltrex-Dubleriai“ čempionate užėmė šeštą vietą. Atkakliai kovoję su visais varžovais šiauliečiai kaupė patirtį, nė vienos pergalės neatidavė be nuožmios kovos. O svarbiausia, prieš paskutinį mačą sustoję į ratą vyrai išgirdo trenerio Audriaus Stonio žodžius – „Eikime į aikštę pasimėgauti regbiu“. Palaikantis treneris, motyvuojanti aplinka ugdo jaunimą ateities pergalėms!

Užimtos vietos :

  1. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“
  2. Šiaulių „Vairas-Jupoja-Citma“
  3. Šiaulių „Šiauliai“
  4. Šiaulių „Citma-Kalvis-Jupoja“
  5. Vilniaus „VRA-Tamosta“
  6. Šiaulių „Baltrex-Dubleriai“

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu