„Baltrexiukai” susirinko – „Uniqa“ arena linko

„Baltrexiukai” susirinko – „Uniqa“ arena linko

Jaunieji „Baltrex“ klubo regbininkai nuotaikingai ir žinoma sportiškai „uždarė sezoną“. „Uniqa“ arenoje surengtos šventės metu jaunųjų sportininkų laukė įvairios sportinės užduotys, estafetės su regbio kamuoliais, virvės traukimas, kamuolio metimas į taikinį ir žinoma – renginį vainikavo paplūdimio regbio turnyras ir gausybė prizų.

„Smagu matyti tiek daug sportuojančio jaunimo. Dar smagiau, kad tai mūsų klubo ateitis. Labai gaila, kad į šventę negalėjo atvykti visi mūsų klubo jaunieji sportininkai. Nors ir susirinko beveik šimtas dalyvių – dar pusė tiek dėl įvairių priežasčių nedalyvavo“, – pasakojo šventės organizatorius Justas Poškevičius.

Kad vaikus atlydėję tėveliai nenuobodžiautų, jie taip pat buvo įtraukti į sportines rungtis. Mamyčių komanda po itin atkaklios kovos nugalėjo tėvelių komandą virvės traukimo rungtyje. Tėveliai rankos taiklumą demonstravo mesdami kamuolį į taikinį.

Šventėje puikiai laiką leido įvairių amžiaus grupių, visų klubo trenerių auklėtiniai. Ilgametis klubo treneris Vytautas Kalinauskas pasakoja, kad tokie renginiai vaikams padeda susidraugauti ne tik savose komandose, tačiau ir pajusti bendrą visos klubo bendruomenės dvasią.

„Šventėje dalyvavo dvi mano vadovaujamos komandos. Jaunesnieji (9-11 metų) pirmenybėse užėmė ketvirtą vietą, nes buvo metais jaunesni nei varžovai. Kitame sezone mes jau būsime labiau patyrę ir iš šios komandos jau tikėsiuosi medalių. Vyresnieji – (15-16 metų) jau ne vienus metus žaidžia kartu, tapo Lietuvos čempionais, tarptautinių turnyrų nugalėtojais. Visiems vaikams svarbu dėmesys, draugystė, todėl tokiuose renginiuose smagu visus matyti draugiškai nusiteikusius, bendrai atliekančius įvairiausias užduotis, tiesiog gerai leidžiančius laiką“, – teigė V.Kalinauskas.

 

„Baltrex“ klubo direktorius Edmundas Ščavinskas pasakoja, kad vieniems tiek ugdyti tokį būrį sportininkų, tiek surengti tokias gražias šventes būtų itin sunku, tad yra ypač dėkingas rėmėjams, partneriams ir visai „Baltrex“ bendruomenei.

„Visų pirma norime padėkoti Šiaulių regbio ir žolės riedulio akademijai ir jos direktoriui Aivarui Strockiui už gražią draugystę siekiant bendrų tikslų – ugdyti jaunąją sportininkų kartą. Labai norime padėkoti Piotrui Galkinui, Kęstučiui Buciui ir Deimantei Barkauskaitei, kurie specialiai šiai šventei iš Anglijos vaikams atsiuntė daugiau kaip 100 dėžių saldainių. Žinoma, mūsų renginiai jau nebeįsivaizduojami be visų taip mėgstamos „Gubernijos“ giros. Taip pat AČIŪ tariame visiems klubo rėmėjams už pagalbą rengiant tokias puikias šventes“ – už pagalbą ir bendradarbiavimą dėkojo E.Ščavinskas.

Klubo vadovai ir treneriai dėkodami vaikams už nuoširdų darbą treniruotėse, pasiaukojantį žaidimą pirmenybėse išlydėjo jaunuosius sportininkus ir linkėjo gražių artėjančių švenčių.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu