Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ „Šiauliečio vasaros sporto švente“

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

„Šiauliečio vasaros sporto švente“

Bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamas projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ artėja prie finišo tiesiosios.

Nuo ankstyvo pavasario prasidėję masinių sportinių veiklų renginiai užbaigti skambiausiu akcentu – „Šiauliečio vasaros sporto švente“. Dideli ir maži, labiau patyrę sportininkai ir tik pradedantys rinkosi į Jonaitiškių dvaro teritorijoje surengtą šventę.

Vaikai su tėveliais dalyvavo įvairiose sporto rungtyse, tinklinio, futbolo varžybos, estafetėse. Ir dideliems, ir mažiems užteko veiklos. Pailsus po aktyvios veiklos, visi buvo kviečiami atgauti jėgas užkandžiaujant arba atsigaivinti gėrimais. Prižiūrimi suaugusiųjų mažieji sportininkai gaivinosi dvaro teritorijoje išpuoselėtame tvenkinyje.

Siekiant skatinti šiauliečių fizinį aktyvumą, užtikrinant veiklų įvairovę ir kokybę, projekto metu buvo įsigytas specialus inventorius. Juo keli šimtai žmonių naudojosi atlikdami įvairiausias, klubo trenerių ir savanorių pagalbininkų paruoštas užduotis. Inventorius naudoti jau pradėtas ankstyvą pavasarį, kai įvyko pirmasis projekto sportinis renginys, o pasibaigus ketvirtajam – inventorius ir toliau pasitarnaus įvairių švenčių ir treniruočių metu, skatinant bendruomenes aktyviai leisti laisvalaikį.

Tai ir regbio kamuoliai, treniruočių gumos, specialios priemonės, bokšteliai ir makivarai – minkšti stulpai.

„Labai džiugu, kad įsigytas inventorius yra nuolat naudojamas, o ne dulka ant lentynos. Smagu matyti tiek daug sportiškai nusiteikusių žmonių. Pastebime tendenciją, kuo daugiau įvairių renginių vykdome, tuo didesnis susidomėjimas jais būna, tad projekto tikslus tikrai pasiekėme ir nesiliausime toliau vykdyti šią veiklą“, – pasakojo klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Projekto vykdytojai tikisi, kad itin aktyviai į įvairias veiklas įsitraukę vaikai bei jų tėveliai ir pasibaigus šiam projektui kuo daugiau laiko pamėgins rasti aktyviam laisvalaikiui, prisijungs prie sporto bendruomenės arba sportuos individualiai.

„Projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, projekto vykdytojas Regbio klubas „Baltrex“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu