Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex „Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex

„Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“

Regbio klubas „Baltrex“, vykdydamas bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, surengė neišdildomų įspūdi keliems šimtams dalyvių palikusį sporto renginį – „Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“.

Atėjus vasarai, atlaisvėjus karantino apribojimams, tapo įmanoma laisviau planuoti renginius ir kviesti didesnį skaičių dalyvių. Šiaulių miesto „Saulėtekio“ gimnazijos, Lieporių mikrorajono, regbio klubo „Baltrex“ ir greta mokyklos esančio darželio „Bitė“ bendruomenės linksmai šėlo puikiai sutvarkytame gimnazijos stadione.

Renginio svečius pasveikinus gimnazijos, bendruomenės ir sportininkų atstovams, prasidėjo itin laukti sportiniai užsiėmimai.

Šventės dalyviai, apšilę su treneriu Robertu Baranausku, išsiskirstė po įvairias sportines veiklas: vieni dalyvavo TRX funkcinių diržų treniruotėje, kiti varžėsi gimnazijos kūno kultūros mokytojo Jono Klapatauskio organizuotame paplūdimio tinklinio turnyre. Mažieji lopšelio darželio „Bitė“ atstovai lenktyniavo trenerio Tado Bandzos surengtose estafetėse. Žinoma, kaip gi be regbio kamuolių ir specialaus inventoriaus. Surengtos specialios užduotys, įtraukusios ir sudominusios didžiulį kiekį dalyvių.  Renginio vinimi tapo virvės traukimo varžybos – vaikai prieš tėvus. Nugalėjo vaikai!

Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatorių „Baltrex“ ir „Saulėtekio“ įsteigtais prizais – medaliais, o greičiausieji laimėjo ir specialių prizų.

https://fb.watch/7uWLb8tijQ/

(VIDEO)

„Mes jau turime patirtį rengdami įvairius sporto renginius bei šventes įvairaus amžiaus dalyviams. Labai smagu, kad pavyko taip šauniai pasportuoti su tokiu būriu bendraminčių. Dar maloniau, kad šis renginys įvyko mano buvusios mokyklos stadione, tokiu būdu ir aš pats grįžau į vaikystę, kai per kūno kultūros pamokas mokytojai stengdavosi kuo labiau mus sudominti įvairiomis veiklomis“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių, regbio klubas „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Renginio organizatoriai jau dabar planuoja, kad ši puiki šventė galėtų būti rengiama kiekvienais metais, o teritorija galėtų neapsiriboti vien tik „Saulėtekio“ gimnazijos stadionu. Ketinama sukviesti žmones, norinčius aktyviai praleisti laiką gryname ore, iš visų Šiaulių, tad renginys galėtų prasiplėsti ir vykti visame greta gimnazijos ir darželio žaliuojančiame Lieporių parkelyje.

„Projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, projekto vykdytojas Regbio klubas „Baltrex“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

„Baltrex“ nestabdo – šeštadienį dėl LRF taurės kovos Marijampolėje, sekmadienį Rygoje varžysis dėl žiemos taurės

Šį šeštadienį keturios regbio komandos: Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ir „Šiauliai“ bei Vilniaus „VRA-Tomosta“ Marijampolėje stos į kovą dėl Lietuvos regbio federacijos SOVLI taurės. „Baltrex-Dubleriai“ šį savaitgalį taip pat nesėdės sudėję rankų – komanda sekmadienį dalyvaus Rygoje vyksiančiame Livonia Winter-10 regbio turnyre, kuriame kovos su penkiomis Latvijos ekipomis.

Skaityti daugiau
Meniu