Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex „Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex

„Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“

Regbio klubas „Baltrex“, vykdydamas bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, surengė neišdildomų įspūdi keliems šimtams dalyvių palikusį sporto renginį – „Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“.

Atėjus vasarai, atlaisvėjus karantino apribojimams, tapo įmanoma laisviau planuoti renginius ir kviesti didesnį skaičių dalyvių. Šiaulių miesto „Saulėtekio“ gimnazijos, Lieporių mikrorajono, regbio klubo „Baltrex“ ir greta mokyklos esančio darželio „Bitė“ bendruomenės linksmai šėlo puikiai sutvarkytame gimnazijos stadione.

Renginio svečius pasveikinus gimnazijos, bendruomenės ir sportininkų atstovams, prasidėjo itin laukti sportiniai užsiėmimai.

Šventės dalyviai, apšilę su treneriu Robertu Baranausku, išsiskirstė po įvairias sportines veiklas: vieni dalyvavo TRX funkcinių diržų treniruotėje, kiti varžėsi gimnazijos kūno kultūros mokytojo Jono Klapatauskio organizuotame paplūdimio tinklinio turnyre. Mažieji lopšelio darželio „Bitė“ atstovai lenktyniavo trenerio Tado Bandzos surengtose estafetėse. Žinoma, kaip gi be regbio kamuolių ir specialaus inventoriaus. Surengtos specialios užduotys, įtraukusios ir sudominusios didžiulį kiekį dalyvių.  Renginio vinimi tapo virvės traukimo varžybos – vaikai prieš tėvus. Nugalėjo vaikai!

Visi dalyviai buvo apdovanoti organizatorių „Baltrex“ ir „Saulėtekio“ įsteigtais prizais – medaliais, o greičiausieji laimėjo ir specialių prizų.

https://fb.watch/7uWLb8tijQ/

(VIDEO)

„Mes jau turime patirtį rengdami įvairius sporto renginius bei šventes įvairaus amžiaus dalyviams. Labai smagu, kad pavyko taip šauniai pasportuoti su tokiu būriu bendraminčių. Dar maloniau, kad šis renginys įvyko mano buvusios mokyklos stadione, tokiu būdu ir aš pats grįžau į vaikystę, kai per kūno kultūros pamokas mokytojai stengdavosi kuo labiau mus sudominti įvairiomis veiklomis“, – pasakojo vienas iš renginio organizatorių, regbio klubas „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Renginio organizatoriai jau dabar planuoja, kad ši puiki šventė galėtų būti rengiama kiekvienais metais, o teritorija galėtų neapsiriboti vien tik „Saulėtekio“ gimnazijos stadionu. Ketinama sukviesti žmones, norinčius aktyviai praleisti laiką gryname ore, iš visų Šiaulių, tad renginys galėtų prasiplėsti ir vykti visame greta gimnazijos ir darželio žaliuojančiame Lieporių parkelyje.

„Projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, projekto vykdytojas Regbio klubas „Baltrex“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu