Dar vieni draugai – pasirašyta sutartis su lopšeliu-darželiu „Eglutė“

Regbio klubas „Baltrex“ ir toliau nemažina apsukų populiarinant regbio sporto šaką ir plečiant bendruomenę – kovo 3 dieną sudėti parašai ant bendradarbiavimo sutarties su Šiaulių lopšeliu-darželiu „Eglutė“. Sutartis numato, kad bus siekiama stiprinti tarpinstitucinį bendravimą ir bendradarbiavimą, vaikų fizinį bei emocinį sveikatos stiprinimą per fizinio aktyvumo veiklas. Kalbant paprasčiau – regbininkai ir darželis oficialiai įtvirtino draugystę, kurios metu jau planuojami bendri sporto renginiai, treniruotės ir net išvykos į stadioną stebėti rungtynių.

Šių metų pradžioje, regbio klubas „Baltrex“  itin daug dėmesio skiria regbio sporto šakos populiarinimui, o tuo pačiu ir klubo bendruomenės didinimui. „Baltrex“ Direktorius Edmundas Ščavinskas sako, kad plečiantis draugų ratui daugėja įsipareigojimų ir didėja atsakomybė.

„Mums labai malonu, kad ne tik mes siūlome bendradarbiauti, bet ir mus pakviečia draugauti. Taip nutiko šį kartą. Darželio „Eglutė“ vadovė Roberta susisiekė su mūsų klubu ir netrukus šią naują draugystę patvirtinome parašais. Mes tikimės, kad vaikai bendrų mūsų ir darželio bendruomenės renginių metu susipažinę su regbio sporto šaka drauge su tėveliais apsilankys ir regbio rungtynėse. Vis daugėjant partnerių ir įstaigų su kuriomis bendradarbiaujame jau planuojame plėsti ir trenerių štabą, kad galėtume tinkamai vykdyti savo įsipareigojimus ir bendradarbiavimas neliktų tik gražūs žodžiai sutartyje“, – teigė klubo direktorius Edmundas.

Lopšelis-darželis „Eglutė“ įgyvendina metinius projektus: „Sveikatiada“ „Lietuvos mažųjų žaidynės“, „Sveikata visus metu“, „Futboliukas“, taip pat, aktyviai dalyvauja įvairiuose kituose trumpalaikiuose projektuose, veiklose. Visus metus įstaigoje organizuojami sporto renginiai, kuriuose dalyvauja socialiniai partneriai, vaikų tėveliai, visa įstaigos bendruomenė.

„Esame „Sveikatą stiprinanti mokykla“, daug dėmesio skiriame vaikų fizinei ir psichinei sveikatai, skatiname fizinį aktyvumą, organizuojame tikrai daug fizinį aktyvumą skatinančių veiklų,  renginių. Darbą įstaigoje pradėjo judesio korekcijos mokytoja. Norime bendradarbiauti ir draugauti su sporto centrais, klubais, akademijomis, sportininkais. Mūsų vaikai žingeidūs, nori kuo daugiau sužinoti, išbandyti, tad mes stengiamės tam sudaryti sąlygas. Todėl džiaugiamės nauja draugyste su regbio klubu „Baltrex“. Kai tik situacija dėl karantino suvaržymų taps laisvesnė, planuojame bendrus sporto renginius. Džiaugiamės, kad vaikai turės galimybę susipažinti ir išbandyti naują sporto šaką“, – pasakojo lopšelio-darželio „Eglutė“ direktorė Roberta Jankūnienė.

Apie darželio ir jo vaikučių kasdienę veiklą, sporto ir kultūrinius renginius plačiau sužinoti galite apsilankę įstaigos internetinėje svetainėje www.eglute.tavodarzelis.lt.

Jei norite prisijungti prie klubo „Baltrex“ bendruomenės, kyla klausimų dėl bendradarbiavimo ar rėmimo sąlygų, maloniai prašome susisiekti su klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku telefonu  8684 71150 arba elektroniniu paštu baltrexrugby@yahoo.com.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Meniu