Įmonė „A.Ripinskis ir Ko“ – naujas regbio klubo „Baltrex“ bendruomenės narys

Šiaulių regbio klubo „Baltrex“ vadovybei 2021 metų pradžia itin darbinga – per dvi vasario savaites pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su dviem Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis, o dabar rankomis sukirsta ir parašai sudėti ant rėmimo sutarties. Naujas bendruomenės narys – Algimantas Ripinskis ir jo vadovaujama įmonė atliekanti žemės, grunto kasimo, lyginimo darbus visoje Lietuvoje – „A.Ripinskis ir Ko“.

Algimantas Ripinskis į „Baltrex“ klubo rėmėjų gretas prisijungė paskatintas bičiulio Roberto Mikaliūno. Robertas bei jo vadovaujama UAB „Mikera“ taip pat remia Lietuvos regbio čempionų klubą, o tuo pačiu jis ir „Baltrex-Dublerių“ komandos vadovas. Geri bičiuliai pasišnekėjo, o klubo direktorius Edmundas Ščavinskas suderino sutarties detales.

„Tai pirmas kartas, kai tapau rėmėju, bet jau dabar atrodo, kad tikrai ne paskutinis. Buvo pasiūlymų paremti ir kitas sporto šakas, tačiau pasirinkau būtent regbio čempionus, „Baltrex“ klubą. Tapti rėmėju paskatino geras bičiulis Robertas, kuris darbuojasi tame klube. Sako -„Gal gali ką nors pamačyti“? Apgalvojau ir taip gavosi, kad jau pasirašėme rėmimo sutartį. Na, o dabar reikia tikėtis, kad padidėjus mūsų įmonės matomumui, reklamos kiekiui, gausime daugiau darbų užsakymų, kuo daugiau užsakymų – tuo daugiau uždirbsime ir žinoma, daugiau galėsime skirti paramai. Viskas susiję, reikia tikėtis, kad naudos iš šio naujo projekto turėsime visi“,- pasakojo Algimantas Ripinskis.

Kadangi A.Ripinskio įmonė užsiima žemės, grunto kasimo, lyginimo darbais, klubo direktorius Edmundas Ščavinskas tikisi naujojo rėmėjo pagalbos ir kai bus pradėti naujojo regbio stadiono įrengimo darbai. Lietuvoje regbiui vis populiarėjant, šią sporto šaką atstovaujantys klubai gali pasiūlyti itin konkurencingas reklamos sąlygas rėmėjams, todėl nauja draugystė neabejotinai duos naudos ne tik klubui, bet ir įmonei.

„Noriu labai padėkoti Algimantui, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu jis nusprendė prisidėti prie mūsų bendruomenės. Jei lyginsime šį laikmetį su ankstesniu dviejų-trijų metų laikotarpiu, tai dabar kur kas sunkiau įtikinti verslo atstovus tapti mūsų partneriais-rėmėjais. Smagu, kad atsiranda verslininkių, kurie patiki mūsų idėjomis, kuriamais planais ir keliamais tikslais, o mes sunkiai dirbdami jų pasitikėjimą stengsimės pateisinti ir nenuvilti. Lietuvoje vis populiarėjantis regbis jau šiuo metu gali pasiūlyti konkurencingas reklamos sąlygas, kaip ir kitos populiarios sporto šakos, todėl mūsų rėmėjų ratas vis plečiasi“, – naujo bendruomenės nario atėjimu džiaugėsi klubo direktorius Edmundas Ščavinskas.

Šiauliuose įsikūrusi bendrovė „A.Ripinskis ir Ko“ atlieka žemės, grunto kasimo, lyginimo, pamatų kasimo, statybinio laužo tvarkymo, pakrančių gilinimo, valymo, krovinių pervežimo ir daug kitų darbų visoje Lietuvoje. Kokybiškai ir profesionaliai dirbanti komanda gali atlikti itin sudėtingus darbus tiek mažoje, tiek didelėje vietovėje. Jei ieškote ilgametę patirtį turinčių profesionalų – apsilankykite www.ripinskis.lt ar susisiekite telefonu 8645 46245.

Na, o jei norite prisijungti prie klubo „Baltrex“ bendruomenės, kyla klausimų dėl bendradarbiavimo ar rėmimo sąlygų, maloniai prašome nesidrovėti ir susisiekti su klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku telefonu  8684 71150 arba elektroniniu paštu baltrexrugby@yahoo.com.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu