Įspūdingas „Baltrex“ savaitgalis : devynios rungtynės – devynios pergalės

Prasidėjusiame regbio-7 sezone įspūdingą formą demonstruoja jaunieji „Baltrex“ regbininkai. Vytauto Kalinausko treniruojama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komanda Lietuvos jaunių R-7 čempionato pirmajame etape tapo nugalėtojais – pasiekė penkias pergales per penkis mačus.

Vytaro Bloškio vadovaujama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“, kuriai atstovauja 2003-ais metais gimę ir jaunesni sportininkai Lietuvos vyrų R-7 čempionate iškovojo IŠŠŪKIO TAURĘ. Vaikinai pasiekė keturias pergales iš keturių galimų ir įgijo teisę varžytis vyrų R-7 čempionato antrajame etape bei kautis su pajėgiausiomis šalies suaugusiųjų komandomis.

Lietuvos jaunių R-7 čempionato pirmajame etape dalyvavo septynios komandos iš Šiaulių, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Plungės. Burtai lėmė, kad į B grupę pateko visos trys Šiaulių ekipos ir plungiškiai. Vytauto Kalinausko auklėtiniai 12:7 laimėjo prieš Plungės „SRC Dorbės“ komandą, 47:0 įveikė „Regbio akademija-Vairas 2“ ir po itin atkaklios kovos 17:15 „Regbio akademija-Vairas“ ekipas. Užėmę pirmą vietą grupėje „Regbio akademija-Baltrex“ komanda pusfinalyje susitiko su antrą vietą A grupėje užėmusia Kauno „SM Gaja“ ir įveikė varžovus 31:14.

Finale „Regbio akademija-Baltrex“ laukė dar viena akistata su „Regbio akademija-Vairas“ bendraamžiais. Atkaklus finalas baigėsi „Baltrex“ žaidėjų pergale 17:7. Geriausiu nugalėtojų komandos žaidėju pripažintas Roberta Petrošius.

Vytauto Kalinausko komentaras :

„Tai buvo pirmas rimtas išbandymas šiemet. Vaikinai pasiilgę varžybų, žaidybinės atmosferos. Komanda žaidė gerai, esu labai patenkintas sezono pradžia. Noriu pagirti vaikinus, kad pagaliau jie pradėjo vertinti situaciją aikštėje ir pagal aplinkybes priimti sprendimus. Žinoma, nors ir laimėjome visus susitikimus, ne viskas mums pavyko, ką buvome planavę, yra nemažai ką taisyti. Treniruojantis nuotoliniu būdu ar sporto salėje susiaurėja matymas, greičiausiai dėl to varžybų metu pasigedau visos aikštės išnaudojimo ir labiau komandinio žaidimo. Tai bandysime pataisyti per likusias savaites ir dar geriau pasiruošti antram etapui“.

 

Lietuvos Regbio-7 čempionate buvo kovojama dėl iššūkio taurės ir galimybės kovoti antrame R-7 čempionato etape. Septynios komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. A grupėje grūmėsi Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“, Šiaulių „Šiauliai-Apsaga“ ir Kauno „Ąžuolas-Gaja“. „Baltrex“ pasiekė abi pergales – „Šiaulių“ komandą įveikė 38:5, o Kauniečius 23:0.

Pusfinalyje jaunųjų šiauliečių laukė jungtinė Klaipėdos „Kuršiai-Dorbė-Perkūnas“ komanda. Rungtynes „Baltrex“ žaidėjai laimėjo 35:7 ir pateko į finalą. O finale dar kartą teko susitikti su itin pajėgia Kauno „Ąžuolo-Gajos“ komanda ir antrą kartą pergalę šventė „Baltrex“ – 24:7.

Iškovota Iššūkio taurė ir gautas kelialapis į antrą R-7 čempionato etapą, kur teks išmėginti jėgas su kur kas aukštesnio kalibro komandomis.

Vytaro Bloškio komentaras :

„Nors ir turėjome galimybę stiprinti komandą keliais vyresniais žaidėjais, nusprendėme pasitikėti ilgus metus kartu žaidžiančiais jaunaisiais žaidėjais. Jie tą pasitikėjimą pateisino su kaupu. Labai nustebino žaidėjų susikaupimas ir drąsa. Nebuvo jokio susikaustymo žaidžiant prieš pajėgias komandas ir suaugusius žaidėjus. Iškovojome Iššūkio taurę ir patekome į antrą etapą, kur jau žaisime su pajėgiausiomis Lietuvos komandomis. Aukštų tikslų antrame etape nebekeliame. Tiesiog stengsimės kiekvienose rungtynėse kovoti iki galo ir įgauti kuo daugiau patirties. Kelintą vietą užimsime jau nebėra esminis tikslas. Apie pusė šios komandos dar dalyvaus 2004-05 m. pirmenybėse, manau, kad patirtis įgyta kaunantis su geriausiais šalies regbininkais padės dar geriau pasirodyti siekiant aukščiausių vietų tarp bendraamžių“.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu