Paplūdimio regbio čempionate šėlo „Barakudos“, „Undinės“, ir „Jaunimas“

Paplūdimio regbio čempionate šėlo „Barakudos“, „Undinės“, ir „Jaunimas“

Atvirajame Lietuvos paplūdimio regbio čempionate, kuris buvo surengtas Smiltynėje, dėl apdovanojimų kovojo devynios vyrų ir net trys merginų komandos. Šiaulių „Baltrex“ klubas į pajūrį atvyko pilnu autobusu sportininkų – turnyre dalyvavo „Baltrex-Undinės“, „Baltrex-Barakudos“ ir „Baltrex-Jaunimas“ komandos.

Merginų kategorijoje kovojo trys komandos iš Šiaulių, Kauno ir Vilniaus. Nesenai suburta „Baltrex“ komanda dar negalėjo rimčiau pasipriešinti varžovėms, tačiau jaunos, perspektyvios ir noru tobulėti degančios jaunosios šiaulietės įrodė, kad netolimoje ateityje jos bus lygiavertės varžovės visoms komandoms.

„Nors merginos ir užėmė trečią vietą, sulaukė daug pagyrų tiek iš kitų komandų žaidėjų, tiek iš trenerių. Visi mato, kaip sparčiai mūsų merginos tobulėja, pastebi vis gerėjantį žaidimą ir tarpusavio supratimą aikštėje. Nors komanda nesenai suburta, kelios merginos jau atstovavo šalį rinktinių sudėtyse“, – merginų komandos pasirodymu džiaugėsi „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Merginų komandų užimtos vietos :

1 vieta – Kauno „United“ (geriausia žaidėja – Maria)

2 vieta – Vilniaus „Geležinis vilkas“ (geriausia žaidėja Karina Sukarevičienė)

3 vieta – Šiaulių „BaltRex – Undinės“ (geriausia žaidėja Gabija Jačiulskytė).

Vyrų grupėje kovojo devynios komandos, kurios buvo suskirstytos į tris grupes po tris. „Baltrex-Barakudų“ komanda pateko į grupę su Klaipėdos „Kuršiai-2“ ir Šiaulių „Vairo“ komandomis. Po itin atkaklaus mūšio nusileidę kolegoms iš Šiaulių ir nesunkiai nugalėję klaipėdiečius „Baltrex“ regbininkai grupėje užėmė antrą vietą.

„Labai gaila, kad varžybos su „Vairo“ komanda buvo pačios pirmos turnyre. Atrodė, kad dar trūksta susižaidimo, gal kai kurie vaikinai galvojo, kad neturime galimybių laimėti, o pralaimėjome apmaudžiai ir visai nedideliu skirtumu. Laimėjus prieš klaipėdiečius likome antri ir patekome į naują grupę, kurioje buvo kaunamasi dėl 4-6 vietų“, – varžybų eigą pasakojo E.Ščavinskas.

Tokia pat situacija susiklostė ir kitoje grupėje, kurioje rungtyniavo „Baltrex-Jaunimo“ komanda. Pralaimėję pirmą mūšį pajėgiai Klaipėdos „Kuršiai-1“ komandai, antrame mače jaunieji šiauliečiai palaužė Londono „Lietuva“ komandą ir taip pat grupėje užėmę antrą vietą prisijungė prie kolegų „Barakudų“ kovoje dėl 4-6 vietų.

„Prieš klaipėdiškius neturėjome daug galimybių, tačiau antroje kovoje pasirinkome taktiką žaisti kraštais ir tiesiog mūsų greitas jaunimas apibėgo sunkiasvorius Londono „Lietuvos“ komandos žaidėjus. Nors mūsų svorio kategorijos ne tokios, mes jauni ir greiti, jie lėtesni ir sunkūs, tačiau demonstravome aršią gynybą, kibome dideliems vyrams į atlapus“, – pasakojo treneris Audrius Stonys.

Abi „Baltrex“ komandos ir Kauno „Kaunas“ regbininkai vėl rato sistema aiškinosi, kas užims 4-6 vietas. „Baltrex-Barakudos“ laimėjo abu mačus įtikinamais skirtumais ir galutinėje įskaitoje užėmė ketvirtą vietą. Kauniečiai laimėję vieną kartą liko penkti, o geros nuotaikos nestokoję ir patirtį kaupę jaunieji šiauliečiai tar devynių komandų užėmė šeštą vietą.

„Lėtai startavome, tačiau kuo toliau, tuo labiau įsižaidėme, su kiekvienomis rungtynėmis vis geriau atrodėme. Tiek jaunimas, tiek veteranai atsiskleidė ir demonstravo labai aukšto lygio paplūdimio regbį. Geras oras, jūra ir puiki regbio šventė. Ačiū organizatoriams už gražią šventę, kurioje netrūko muzikos ir puikios nuotaikos“, – pasakojo Edmundas Ščavinskas.

„Kovoje su kolegomis „Barakudomis“ atrodo visai atsipalaidavome, nei gerai gynėmės, nei sekėsi atakuoti, todėl pralaimėjo beviltiškai, o su Kauno komanda jau vyko kova, tačiau pabaigoje neužteko jėgų ir pralaimėjome. Labai džiaugiuosi, kad labai jauna mūsų komanda tarp devynių dalyvių užėmė aukštą šeštą vietą. Noriu labai padėkoti organizatoriams klaipėdiškiams, tiek Regbio federacijai už puikų čempionatą. Kuo augiau varžybų, tuo mums geriau“, – komandos pasirodymą komentavo A.Stonys.

Vyrų komandų užimtos vietos :

1 vieta – Klaipėdos RK „Kuršiai“ (geriausias žaidėjas Martynas Naktinis)

2 vieta – Šiaulių „Vairaso“ (geriausias žaidėjas Ovidijus Jankauskas)

3 vieta – Plungės „Perkūnas“ (geriausias žaidėjas Tomas Maksimovas)

4 vieta – Šiaulių „BaltRex – Barakudos“ (geriausias žaidėjas Tautvydas Valius)

5 vieta – Kauno „Kaunas“ (geriausias žaidėjas Lukas Macijauskas)

6 vieta – Šiaulių „BaltRex – Jaunimas“ (geriausias žaidėjas Robertas Petrošius)

7 vieta – Panevėžio „Klevas“

8 vieta – Klaipėdos RK „Kuršiai-2“ (geriausias žaidėjas Dovydas Kazlauskas)

9 vieta – Londono „Lietuva“ (geriausias žaidėjas Mantas Urbonavičius)

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu