Regbio klubo “Baltrex” rėmėjų gretas papildė Šiauliuose jau 15 metų gyvuojanti Švedijos kapitalo įmonė “ROL Lithuania”

Klubo direktorius Edmundas Ščavinskas džiaugiasi užsimezgusia nauja draugyste, o bendrovės vadovas Justinas Berneckis teigia, kad iki šiol nesidomėjo regbiu, tačiau dabar atsiradus galimybei būtinai žada apsilankyti stadione.

Edmundas Ščavinskas pasakoja, kad klubui ”Baltrex” bendradarbiavimas su ”ROL Lithuania” – tai didelis žingsnis į priekį ir dar vienas patikimas partneris, kurio dėka jaunoji klubo karta pasipuoš naujomis aprangomis.„Šiuo metu mūsų klube sportuoja apie šimtas vaikų. Naujieji mūsų partneriai, bendrovė „ROL Lithuania“ dalį komandų papuoš naujom aprangom, kurių ir dizainas, ir spalvos bus kaip reprezentacinės suaugusiųjų komandos. Labai malonu, kad tokios tarptautinės kompanijos prisijungia prie regbio bendruomenės. Džiugu, kad ne tik suaugusiųjų komandas remia, o ieško galimybių, kaip padėti, investuoja į vaikų, o tuo pačiu ir į mūsų sporto šakos ateitį”,- pasakojo klubo“Batrex” direktorius E.Ščavinskas”ROL Lithuania” yra ne tik viena iš daugiausia darbo vietų sukurianti bendrovė Šiauliuose, tačiau aktyviai remia įvairius projektus bei iniciatyvas. Na, o draugystė su sporto klubu – tai naujas lapas įmonės istorijoje.

“Remiame SOS vaikų kaimų iniciatyvą, prisidedame prie įvairių veiklų ir projektų, tačiau bendradarbiavimas su sporto klubu – tai turbūt pirmas atvejis visos įmonės istorijoje. Pačiam asmeniškai – tai taip pat pirmasis susipažinimas su regbio sporto šaka. Iki šiol nedaug žinojau apie regbį, šeimoje niekas nėra žaidęs, tačiau susitikus su klubo direktorium Edmundu radome bendrą kalbą. Jis pristatė klubo veiklą, kokių tikslų siekia, jų vizija sutapo su mūsų. Nesinori komercijos, tiesiog suteiksime paramą, kad vaikai iš įvairių šeimų, kurie nori, bet neturi galimybių sportuoti, galėtų tai padaryti ir visi būtų su vienodomis aprangomis”,- pasakojo UAB “ROL Lithuania“ vadovas Justinas Berneckis.

Įmonės “ROL Lithuania” gamykla įsikūrusi Šiaulių industrinio parko teritorijoje. Kasdien į darbą vykstantys darbuotojai pravažiuoja greta VSAT teritorijoje įkurto Zoknių regbio stadiono, kur sportuoja bei rungtyniauja jaunoji regbininkų karta. ”Esu matęs, kad vyksta regbio varžybos stadione, pravažiuodavau pro šalį, tačiau niekad nebuvau sustojęs pažiūrėti. Mūsų įmonėje yra keli darbuotojai, kurių vaikai treniruojasi ”Baltrex” klube. Sužinoję, kad paremsime komandas, labai nudžiugo ir jau sulaukiau kvietimo. Kai tik atsiras galimybė būtinai apsilankysiu varžybose. Bus nauja patirtis”,- šypsodamasis pasakojo J.Berneckis.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Meniu