Sunkiau nei įprastai iškovota pirma vieta – dar saldesnė

Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato antrojo rato rungtynėse Vilniuje pirmą vietą iškovojo Šiaulių „ŠRA-Baltrex“ komanda, kurią treniruoja Vytaras Bloškys. Šį turą pirmoji vieta vos neišsprūdo „Šiaulių regbio akademija-Baltrex“ regbininkams iš rankų, kai grupės rungtynėse vyko itin atkaklus mūšis su „Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda. Pergalė dviejų taškų skirtumu atvėrė kelią į finalą, kuriame nesunkiai nugalėta Šiaulių sporto gimnazijos komanda.

Antrasis Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato etapas vyko Vilniuje. Grupių etape Šiaulių „ŠRA-Baltrex“ regbininkai kovojo su Vilniaus „Geležinio vilko“, Panevėžio „Sporto centro“ ir Klaipėdos „RK Klaipėdos Kovas“. Jei Panevėžio ir Klaipėdos komandas šiauliečiai nugalėjo nesunkiai, tai su Vilniaus „Geležinio Vilko“ komanda jiems pavyko išnešti sveiką kailį. Iškovota pergalė dviejų taškų skirtumu.

„Jie mums nepalankūs varžovai. Jau pirmame etape su šia komandas buvo atkakliausia kova. Lygiai taip pat buvo ir dabar. Viskas galėjo pasibaigti ir prasčiau, jei ne tikslūs realizacijos smūgiai. Pralaimėjus būtų tekę kautis tik dėl trečios vietos. Nepaisant atkaklios kovos – laimėjome ir patekome į finalą“, – pasakojo Vytaras Bloškys.

Antrą turą iš eilės „ŠRA-Balrex“ regbininkai finale kovojo su  Šiaulių sporto gimnazijos komanda. Pasiekta nesunki pergalė. Nepaisant pirmos vietos, treneris Vytaras Bloškys sako, kad vis dar reikia tobulinti gynybą ir tikisi tai padaryti iki trečiojo turo, kuris vyks gegužės pabaigoje.

„Po pirmo turo pamatėme savo silpnąsias vietas. Turėjome bėdų su gynyba, o antrajame ne tik kad tų bėdų neišsprendėme, tačiau ir puolime atrodėme kur kas blogiau. Tačiau priežastis žinome, šeštadienį pusė geriausių mūsų žaidėjų atstovavo „Baltrex-Dublerių“ komandai. Natūralu, kad sekmadienį buvo jaučiamas nuovargis. Tikiuosi, kad iki gegužės pabaigos, kai vyks trečias etapas būsime ir pailsėję ir ištaisę klaidas bei galėsime pilna jėga kovoti su varžovais ir siekti apginti čempionų titulą“, – teigė V.Bloškys.

Geriausiu Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato antrojo turo „Šiaulių regbio akademija – Baltrex“ komandos žaidėju tapo  Arnas Avlosevičius.

 

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu