100 kilogramų saldainių – Šiaulių „Baltrex“ ir Klaipėdos „Kuršių“ jauniesiems regbininkams

100 kilogramų saldainių – Šiaulių „Baltrex“ ir Klaipėdos „Kuršių“ jauniesiems regbininkams

Trys klaipėdiečiai, du iš kurių Piotras Galkinas ir Kęstutis Bucys šiuo metu gyvena, dirba ir sportuoja Anglijoje, Ipswich mieste ir trečiasis – Saulius Žąsytis užsiimantis pervežimo verslu, artėjant šventėms suvienijo jėgas ir nustebino Šiaulių ir Klaipėdos jaunuosius sportininkus, atsiųsdami jiems 100 kilogramų saldainių.

Bičiuliams po savaitės darbų vakarojant ir kalbant apie jaunystę Klaipėdoje, vaikus bei sportą kilusi mintis įgyvendinta buvo jau šeštadienio rytą stovint parduotuvėje prie saldainių stendo.

„Žinojome, kad artėja regbio sezono uždarymas, norėjosi kažkaip paskatinti, nudžiuginti jaunuosius sportininkus, jie mūsų ateitis. Mes buvę ir esami regbininkai visuomet išliekame viena didele šeima. Kilusią idėją įgyvendinom vos atsikėlę ryte. Atvykę į parduotuvę nustebinome kasininkus susirinkę 150 dėžučių saldainių. Smalsuoliai domėjosi kur tiek dėsime, o kai pasakėme, kad vaikams siurprizas, visi džiaugėsi ir palaikė mūsų idėją“, – pasakojo Piotras Galkinas.

Piotras šiuo metu žaidžia regbį anglų klube „Stowmarket“. Kęstučiui regbis taip pat nesvetimas, praeityje lankė regbio treniruotes, tačiau aktyviau neužsikabino. Nepaisant to, nuolat lankosi regbio rungtynėse, kad palaikytų bičiulį ir jo atstovaujamą klubą. Vyrai teigia, kad visi žaidėjai ir sirgaliai, kaip šeimos nariai, dėl to ir patiems kilo noras padaryti ką nors prasmingo.

„Vakarodami šnekėjome apie mūsų vaikus kurie auga Lietuvoje, o mes esame emigravę, taip ir kilo mintis, kad reikia pradžiuginti ne vien savo, bet  ir būrį Lietuvos regbio vaikų. Tiek Šiaulių „Baltrex“, tiek ir atgimusių Klaipėdos „Kuršių“ vaikams tos dovanos bus kaip paskatinimas siekti dar daugiau. Tikiuosi, kad ši graži idėja taps tradicine ir išsiplės po visus Lietuvos regbio klubus“, – kilusią idėją komentavo Kęstutis Bucys.

Į automobilį susikrovę dovanas vyrai jas parsivežė namo, padalino į dvi dalis – „Baltrex“ ir „Kuršių“ vaikams. Beliko sugalvoti, kaip visa tai pargabenti į Lietuvą. Tuomet šioje gražioje istorijoje atsiranda trečiasis jos veikėjas – buvęs regbininkas iš Klaipėdos, LT Express pervežimo įmonės vadovas Saulius Žąsytis.

„Sulaukiau Piotro skambučio. Klausė ar galėčiau parvežti nemažą kiekį saldainių į Šiaulius ir į Klaipėdą regbį sportuojantiems vaikams. Aš kaip įmonės savininkas negalėjau pasakyti ne, ypač kai tikslas toks gražus ir prasmingas. Dėl tokių kilnių dalykų niekada neatsisakau padėti, o šį kartą istorija dvigubai artimesnė, kadangi pats anksčiau keletą metų esu atstovavęs Klaipėdos „Kovo“ komandai. Stengiamės padėti visiems, kiek leidžia galimybės, vežame siuntas labdaros organizacijoms ne tik iš Anglijos, bet ir iš Danijos“, – pasakojo Saulius Žąsytis.

Saldainiai vaikams bus išdalinti regbio klubų „Baltrex“ ir „Kuršių“ sezono uždarymo švenčių metu.

„Norėčiau visiems palinkėti sveikatos ir kad nepritrūktų jėgų siekti savo tikslų, auginti savo charakterį. Kadangi regbis yra viena iš tokių sporto šakų kuri gali padėti tai padaryti, tai visiems tėveliams rekomenduočiau leisti savo vaikus, tiek berniukus, tiek mergaites į šį sportą“, – pokalbį palinkėjimu baigė K. Bucys.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu