Naujienos

Verta žinoti

Regbio rungtynių apžvalgos ir pranešimai

„Baltrex“ nemažina apsukų – jaunimas pirmi tarp bendraamžių, „Dubleriai“ – taurės finale

Skaityti daugiau

Įspūdingas „Baltrex“ savaitgalis : devynios rungtynės – devynios pergalės

Prasidėjusiame regbio-7 sezone įspūdingą formą demonstruoja jaunieji „Baltrex“ regbininkai. Vytauto Kalinausko treniruojama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komanda Lietuvos jaunių R-7 čempionato pirmajame etape tapo nugalėtojais – pasiekė penkias pergales per penkis mačus. Vytaro Bloškio vadovaujama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“, kuriai atstovauja 2003-ais metais gimę ir jaunesni sportininkai Lietuvos vyrų R-7 čempionate iškovojo IŠŠŪKIO TAURĘ. Vaikinai pasiekė keturias pergales iš keturių galimų ir įgijo teisę varžytis vyrų R-7 čempionato antrajame etape bei kautis su pajėgiausiomis šalies suaugusiųjų komandomis.

Skaityti daugiau

Regbis atkeliauja į Šiaulių „Dermės“ mokyklą

Regbio klubas „Baltrex“ džiaugiasi galėdamas pristatyti dar vienus draugus, tai – „Šiaulių „Dermės“ mokykla. Po mokyklos vadovų pokalbio su kūno kultūros mokytoju Simu Garbeniu, kuris žaidžia regbį atstovaudamas „Baltrex-Dublerių“ komandai  ir vaikino patvirtinimo, kad regbis įdomi, judri ir svarbiausia ne grubi sporto šaka ir būtų itin naudinga mokyklos auklėtiniams, buvo nuspręsta susisiekti su „Baltrex“. Netrukus nauja draugystė įtvirtinta parašais. 

Skaityti daugiau

„Baltrex-Šiauliai“ kapitono rankose nelengvai iškovotas pirmasis sezono trofėjus

Skaityti daugiau

„SOVLI“ Lietuvos regbio taurės varžybų apžvalga, pasiruošimas finalui!!! Vytaras Bloškys ir Edmundas Ščavinskas

Skaityti daugiau

Aikštėje dar šiek tiek „pasiklydę“ „Baltrex“ regbininkai taiso klaidas ir vis gerina žaidimą

Lietuvos regbio federacijos „Sovli“ taurės varžybose dėl Didžiosios ir Mažosios taurių kovojo aštuonios Lietuvos komandos. Šį savaitgalį Marijampolėje įvyko pirmasis taurės etapas. Po jo paaiškėjo, kad dėl Didžiosios taurės balandžio mėnesį kovos dvi pajėgiausios Lietuvos komandos. Kaip savaitgalį vykusiose „Sovli“ taurės varžybose sekėsi „Baltrex-Šiauliai“ ir „Baltrex-Dubleriai“ komandoms, pakalbinome jų trenerius Žygimantą Radžių ir Audrių Stonį.

Skaityti daugiau

Vieno geriausių Lietuvos regbininko Vytaro Bloškio komentarai apie traumų prevenciją

Skaityti daugiau

Trys galvos – keturios rankos – „Baltrex“ pristato artėjančio sezono kineziterapeutų komandą

Regbis – greita, atkakli, veržli, su daug kontakto ir jėgos žaidimo elementais sporto šaka. Žaidėjų kūnai kiekvienose rungtynėse sugeria daugybę smūgių, patiria dideles apkrovas, dėl ko padidėja grėsmė patirti traumą. Klubas „Baltrex“ rūpindamasis savo žaidėjais, artėjančiam sezonui plečia kineziterapeutų komandą.

Skaityti daugiau

„Baltrex“ puošmena – merginų regbio komanda

Kaip ankstyvą pavasarį pirmosios gėlės nedrąsiai pradeda skleisti pirmuosius žiedus, taip pirmuosius žingsnius regbio pasaulyje žengia „Baltrex“ regbio klubo puošmena ir pasididžiavimu tapsianti pavasarinių žiedų puokštė - merginų regbio komanda. Apie naujai susibūrusią merginų regbio komandą pasikalbėjome su jos treneriu Vytaru Bloškiu. 

Skaityti daugiau

Ruošiantis sezonui – draugiški Šiaulių regbio komandų susirėmimai

„Šiaulių“ regbio klubas buvo pranašesnis už „Baltrex-Dublerius“ 55-10, o apie 60 procentų pagrindinės sudėties žaidėjų neturėjusi „Baltrex-Šiaulių“ komanda 40:15 neatisilaikė prieš pajėgų varžovą - „Vairo-Kalvio-Jupojos“ komandą.

Skaityti daugiau

Skirk 1,2 % savo sumokėto pajamų mokesčio regbio klubui „BaltRex“

Skaityti daugiau

Dar vieni draugai – pasirašyta sutartis su lopšeliu-darželiu „Eglutė“

Regbio klubas „Baltrex“ ir toliau nemažina apsukų populiarinant regbio sporto šaką ir plečiant bendruomenę – kovo 3 dieną sudėti parašai ant bendradarbiavimo sutarties su Šiaulių lopšeliu-darželiu „Eglutė“. Sutartis numato, kad bus siekiama stiprinti tarpinstitucinį bendravimą ir bendradarbiavimą, vaikų fizinį bei emocinį sveikatos stiprinimą per fizinio aktyvumo veiklas. Kalbant paprasčiau – regbininkai ir darželis oficialiai įtvirtino draugystę, kurios metu jau planuojami bendri sporto renginiai, treniruotės ir net išvykos į stadioną stebėti rungtynių.

Skaityti daugiau

„Myrugbyclub“ marškinėliai – Evaldo Gurskio dovana „Baltrex-Dubleriams“

Šiaulių regbio klubas „Baltrex“ sulaukė malonios staigmenos iš Anglijoje gyvenančio Evaldo Gurskio. Regbiui neabejingas šiaulietis padovanojo „myrugbyclub“ marškinėlius visai „Baltrex-Dubleriai“ komandai. Regbis Evaldo gyvenimą lydi nuo šešerių metų, kai „Mildos“ kieme vaikus pradėjo treniruoti šiek tiek vyresnis ir regbio treniruotes lankęs draugas Audrius Stonys. Būtent Audrius, kuris yra „Baltrex-Dublerių“ komandos treneris, pokalbio metu užsiminė bičiuliui, kad nuolat ieško būdų, kaip motyvuoti žaidėjus. To pakako – Evaldui Gurskiui kilo mintis nustebinti vaikystės draugą ir jo treniruojamą komandą.

Skaityti daugiau

Kapitono ir trenerio Žygimando Radžiaus komentaras apie BaltRex ateinatį sezoną

Skaityti daugiau

Įmonė „A.Ripinskis ir Ko“ – naujas regbio klubo „Baltrex“ bendruomenės narys

Šiaulių regbio klubo „Baltrex“ vadovybei 2021 metų pradžia itin darbinga – per dvi vasario savaites pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su dviem Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis, o dabar rankomis sukirsta ir parašai sudėti ant rėmimo sutarties. Naujas bendruomenės narys – Algimantas Ripinskis ir jo vadovaujama įmonė atliekanti žemės, grunto kasimo, lyginimo darbus visoje Lietuvoje - „A.Ripinskis ir Ko“.

Skaityti daugiau

Draugystė, įsipareigojimai, sportas ir regbis!!!

Šiaulių regbio klubas “Baltrex” ir toliau plečia bendruomenę bei didina bendraminčių ratą – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centru. Mokyklos laikų pažintis ir draugų pokalbio metu sulauktas pasiūlymas – taip netikėtai gimusi idėja tapo regbininkų ir ugdymo centro draugystės pradžia.

Skaityti daugiau

„BaltRex“ draugystė su darželiu „Bitė“

Regbio klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas ir Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ direktorė Ilona Kazlauskienė suraitė parašus ant bendradarbiavimo sutarties. Oficialiai įtvirtinta draugystė iš kurios naudos ateityje tikisi tiek sportininkai, tiek ir ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Skaityti daugiau

Parako nestingantis klubo rėmėjas – pavyzdys jaunajai kartai

Dar vienas ilgametis ir ištikimas „Baltrex“ klubo bendražygis – UAB „Geoline“ vadovas Marius Ambrazevičius. Jis su „Baltrex“ klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku kartu lankė dabartinę „Saulėtekio“ gimnaziją, vaikinus siejo domėjimasis įvairiomis sporto šakomis. Marius aktyviai žaidė futbolą, tačiau nenutrūkusi draugystė su suolo draugais paskatino išbėgti į aikštę apsivilkus ir regbio aprangą.

Skaityti daugiau

2020 metų Šiaulių miesto vyrų komanda tapo „Baltrex-Šiauliai“

Praėjusiais metais įspūdingus rezultatus demonstravusi regbio klubo „BaltRex“ vyrų komanda puikiai įvertinta ir metų sandūroje vykusiuose Šiaulių sporto rinkimuose. Atsiimant apdovanojimą nebuvo galima pasveikinti visos komandos, tad meras Artūras Visockas Šiaulių metų sporto apdovanojimą įteikė Regbio klubo "BaltRex" direktoriui Edmundui Ščavinskui.

Skaityti daugiau

Regbio klubas „Baltrex-Šiauliai“ pretenduoja į „Metų sporto klubo“ nominaciją. Klubas – be pralaimėjimų!

Po priverstinio karantino ir nuotolinių treniruočių pavasarį, įžengusi į aikštę „Baltrex-Šiauliai“ komanda nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir triumfavo „Baltic Top lygoje”.

Skaityti daugiau

Regbio klubo “Baltrex” rėmėjų gretas papildė Šiauliuose jau 15 metų gyvuojanti Švedijos kapitalo įmonė “ROL Lithuania”

”ROL Lithuania” yra ne tik viena iš daugiausia darbo vietų sukurianti bendrovė Šiauliuose, tačiau aktyviai remia įvairius projektus bei iniciatyvas. Na, o draugystė su sporto klubu – tai naujas lapas įmonės istorijoje.

Skaityti daugiau

Lietuvos jaunimo regbio-15 čempionato pusfinalis.

Regbio akademija - Baltrex 58-21 Regbio akademija - Vairas.

Skaityti daugiau
Meniu