Naujienos

Verta žinoti

Regbio rungtynių apžvalgos ir pranešimai

Apdovanojimai regbininkams ir naujų darbų pradžia

Artėjant metų pabaigai, tradiciškai susumuojami metų pasiekimai, renkami geriausi sportininkai, dėliojami planai ateičiai. Geriausi Šiaulių miesto sportininkai rinkosi į iškilmingą geriausiųjų pagerbimo vakarą. Šventėje nemažai dėmesio sulaukė regbio sporto šakos atstovai. Europos U-18 regbio-7 čempionate lietuviai užėmė šeštą vietą. Šią rinktinę treniruoja Edmundas Ščavinskas ir Audrius Stonys, o drauge su kitų komandų žaidėjais atstovavo ir keturi „Baltrex“ sistemos jaunuoliai.  Vyrų regbio-7 rinktinė Europos čempionate užėmė septintą vietą. Šios rinktinės pagrindą sudaro „Baltrex-Šiauliai“ žaidėjai. Maža to, tarp geriausių miesto sportininkų išrinktas „Baltrex-Šiauliai“ žaidžiantis treneris Vytaras Bloškys.

Skaityti daugiau

„Baltrexiukai” susirinko – „Uniqa“ arena linko

Jaunieji „Baltrex“ klubo regbininkai nuotaikingai ir žinoma sportiškai „uždarė sezoną“. „Uniqa“ arenoje surengtos šventės metu jaunųjų sportininkų laukė įvairios sportinės užduotys, estafetės su regbio kamuoliais, virvės traukimas, kamuolio metimas į taikinį ir žinoma – renginį vainikavo paplūdimio regbio turnyras ir gausybė prizų.

Skaityti daugiau

„Baltrex“ metai: kai bronza spindi labiau nei auksas

Dvejus metus Lietuvos regbio padangėje sau lygių neturėję „Baltrex“ regbininkai šiemet buvo priversti žengti žingsnelį atgal. Baltijos TOP lygos pusfinalio serija pralaimėta vieno taško skirtumu lėmė, kad auksą teko iškeisti į bronzą. Nors sezonas užbaigtas ne pačia aukščiausia nata, klubo vadovai tiki, kad šis rezultatas sutelks visą bendruomenę dar didesniems darbams ir jau ateinančiais metais „Baltrex“ sugrįš ant aukščiausio nugalėtojų pakylos laiptelio.  

Skaityti daugiau

Sėkmingai įgyvendinamas Sporto rėmimo fondo projektas Šiaulių „Saulėtekio” gimnazijoje

Skaityti daugiau

„Baltrex“ nestabdo – šeštadienį dėl LRF taurės kovos Marijampolėje, sekmadienį Rygoje varžysis dėl žiemos taurės

Šį šeštadienį keturios regbio komandos: Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“, „Vairas-Kalvis-Jupoja“ ir „Šiauliai“ bei Vilniaus „VRA-Tomosta“ Marijampolėje stos į kovą dėl Lietuvos regbio federacijos SOVLI taurės. „Baltrex-Dubleriai“ šį savaitgalį taip pat nesėdės sudėję rankų – komanda sekmadienį dalyvaus Rygoje vyksiančiame Livonia Winter-10 regbio turnyre, kuriame kovos su penkiomis Latvijos ekipomis.

Skaityti daugiau

Neįprastai aktyvi „Baltrex“ žiema – kovoja dėl medalių dviejuose čempionatuose

Vasariui persiritus į antrą pusę - pavasaris nebe už kalnų. Tiesa, ši besibaigianti žiema „Baltrex” komandos žaidėjams susiklostė kiek kitaip nei įprastai. Pamiršę poilsį, šaltuoju metų sezonu jie ne tik, kad nesiilsi, o dalyvauja net dviejuose čempionatuose. Pirmiausia net dvi komandos : „Baltrex-Šiauliai“ ir „Baltrex-Dubleriai“ grumiasi Paplūdimio TOP lygoje ir netgi po dviejų etapų atsilikdami nuo lyderių vis dar nepraranda vilčių pakovoti dėl aukso ir atkakliai ruošiasi savaitgalį vyksiančiam finaliniam turui. Tačiau tai tik pusė istorijos - paįvairinant treniruotes tarpusavio salės futbolo varžybomis, “Baltrex” vyrukai taip patobulėjo, kad nusprendė išmėginti jėgas Šiaulių apskrities futsal pirmenybėse „Toyota“ taurei laimėti. Patekę tarp 8 pajėgiausių ekipų jie dabar kausis dėl patekimo į stipriausių ketvertuką. O tada jau ir apie medalius galima pradėti galvoti.

Skaityti daugiau

„Baltrex“ 2021 – Auksinė šypsena su vienu sidabriniu dantimi

„Nuoširdus AČIŪ visiems prisidėjusiems prie sklandžios klubo veiklos. Pergalės – tai visų mūsų bendro darbo rezultatas“, - bendruomenei dėkojo klubo direktorius Edmundas Ščavinskas.

Skaityti daugiau

100 kilogramų saldainių – Šiaulių „Baltrex“ ir Klaipėdos „Kuršių“ jauniesiems regbininkams

Skaityti daugiau

„Gubernijos Extra Nealkoholinis“ tapo pagrindiniu Lietuvos regbio čempionų „Baltrex-Šiauliai“ remėju

Daugkartinė Lietuvos regbio čempionė, šiauliečių komanda „Baltrex-Šiauliai“ turi naują generalinį rėmėją – juo tapo „Gubernijos“ darykloje Šiauliuose verdamas „Gubernijos Extra Nealkoholinis“ alus.

Skaityti daugiau

Kasdien tobulėjančios „Baltrex“ merginos ruošiasi ateities pergalėms

Prieš kelias dienas pasibaigė Lietuvos moterų ir merginų iki 18 metų regbio-7 čempionatas, kuriame su dar trimis Lietuvos komandomis kovojo ir jaunos bei energingos „Baltrex“ merginos. Trenerio Vytaro Bloškio vadovaujama ir būrio bendraamžių palaikoma komanda debiutiniame sezone pergalės skonio dar nepajuto, tačiau kiekviename mače merginos aikštėje jaučiasi vis tvirčiau ir drąsiau.

Skaityti daugiau

Atsidavęs treneris + pasiaukojantys žaidėjai = čempionų titulas

„Ėjau miegoti su regbiu, su juo ir atsikeldavau, viskas sukosi apie regbį: rungtynių peržiūros, planų sudarymas, komandos sudėties rikiavimas“, - pastarąjį laikotarpį apibūdina „Baltrex dublerių“ komandos treneris Audrius Stonys. Tačiau dabar strategas gali atsipūsti – jo vadovaujama komanda po atkaklios kovos Klaipėdoje iškovojo pergalę ir uždirbę bonus tašką galutinėje lentelėje vienu tašku aplenkė nuolatinius varžovus bei tapo Lietuvos vyrų regbio 15 pirmos grupės čempionais.

Skaityti daugiau

„Dubleriai“ medžioja čempionų titulą – lemiamas mūšis jau šį savaitgalį Klaipėdoje

Lietuvos vyrų regbio-15 čempionate įvyko mažojo „Pietinia derbio“ rungtynės, kuriose susitiko Šiaulių “Baltrex-Dubleriai” ir Šiaulių “Citma-Kalvis-Jupoja” komandos. Po itin atkaklios kovos pergalę 24:18 šventė „Baltrex“ komanda. Po šios pergalės „Baltrex-Dubleriai“ sumažino atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančios „Vairo“ komandos iki 4 taškų. Reiškia po paskutinio mačo ateinantį savaitgalį tarp „Baltrex-Dublerių“ ir Klaipėdos „Kuršiai-Perkūnas“ komandų paaiškės kas taps čempionais. Jei pergalę pasieks „Baltrex“ komanda ir kamuolį varovų įskaitiniame plote prispaus bent keturis kartus, už pergalę uždirbs 5 taškus, kurių pakaktų tapti čempionais. Visi kiti scenarijai „Baltrex“ komandai nepalankūs. Tad pirmos vietos likimas - pačių „Baltrex Dubleriai“ žaidėjų rankose.

Skaityti daugiau

Top lygos finalas : dvejos rungtynės nulems čempionus

Baltijos regbio Top lygos čempionatas jau finišo tiesiojoje. Komandoms liko po du lemiamus mačus, po kurių paaiškės čempionai bei prizininkai. Pirmieji į aikštę rugsėjo 25 dieną 14:00 val. Latvijoje žengs mažojo finalo dalyviai “Livonia” ir “Vairas” regbininkai. 16:00 val. Kaune nuaidės pirmų finalinių rungtynių teisėjo švilpukas – čia susikaus šeimininkė “Ąžuolo” komanda ir čempionų vardą ginanti “BaltRex-Šiauliai” komanda.

Skaityti daugiau

Jau startuoja „Saulėtekio” gimnazijos laimėtas sporto aikštyno atnaujinimo projektas

Skaityti daugiau

Pergalė pusfinalyje, žaidėjo netektis ir artėjantis lemiamas mūšis

Baltijos regbio Top lygoje atėjo lemiamų kovų metas. Pusfinaliuose keturios komandos mėgina išsikovoti kelią į finalą. Po pirmą žingsnį jau žengė Šiaulių „BaltRex-Šiauliai“ ir Kauno „Ąžuolo“ komandos, kurios pirmose pusfinalio rungtynėse šventė pergales. Kauniečiai nugalėjo Latvijos „Livonia“ komandą, o kitame pusfinalyje susikovė dvi Šiaulių miesto komandos – „BaltRex-Šiauliai“ ir „Vairas-Kalvis-Jupoja“. Pergalę po itin atkaklios ir permainingos kovos 37 : 16 šventė „BaltRex-Šiauliai“ regbininkai. Tačiau kaip minėjome, tai tebuvo pirmas žingsnis finalo link. Antrasis „Pietinia derbio“ raundas – jau šį sekmadienį, rugsėjo 19 dieną 14.00 val. Šiaulių regbio akademijos stadione (Gardino g. 14).

Skaityti daugiau

„BaltRex“ Sankt Peterburge sieks tik aukščiausių tikslų

Regbio klubas „BaltRex“ jau šį savaitgalį Sankt Peterburge vyksiančiame Europos klubų čempionų taurės turnyre kovos su stipriausiomis Europos regbio-7 komandomis. Ankstesniais metais nuolat ant prizininkų pakylos lipdavę šiauliečiai ne žemesnius tikslus kelia ir šiemet. Prieš išvykstant į sankt Peterburgą, apie pasiruošimą turnyrui bei komandai keliamus tikslus pasikalbėjome su komandos treneriu Vytaru Bloškiu ir klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku.

Skaityti daugiau

„Baltrex-Šiauliai“ pergalingai pradėjo Baltijos TOP lygos sezoną

„Baltrex-Šiauliai“ regbio klubas pergale pradėjo Baltijos TOP lygos sezoną. Šiauliečiai Latvijoje 53:22 nugalėjo „Livonia“ komandą. Nors čempionų titulą ginantys „Baltrex“ regbininkai pasiekė įtikinamą pergalę, komandos vadovai sako, kad ne viskas vyko pagal planą: nepavyko branginti kamuolio, individualius bandymus pelnyti taškus dažniausiai lydėdavo klaidos. Iki kito mačo – savaitė, per kurią treneriai pamėgins sustyguoti komandą ir savaitgalio mače prieš Vilniaus komandą žada pademonstruoti kur kas kokybiškesnį regbį.

Skaityti daugiau

Baltijos Top lygos geriausieji pasakoja apie tikslus šiemet

Pagaliau! Laukti liko vos kelios dienos. Visai netrukus startuos Baltijos Top lygos čempionatas. Žaidėjai jau lyginasi šventines aprangas, treneriai renka startines sudėtis, organizatoriai kabina rėmėjų reklamas, sirgaliai ruošiasi palaikomų komandų atributiką ir lavina balsus palaikymo šūksniams. Kol dar turime kelias sienas iki sezono starto, nusprendėme pasikalbėti su trimis „Baltrex-Šiauliai“ žaidėjais, kurie buvo pripažinti geriausiais praėjusių metų Baltijos Top lygos sezone: rezultatyviausiu – Armandu Kalinausku, geriausiu iki 21 metų amžiaus kategorijoje - Arnu Prielaidu ir geriausiu Top lygos žaidėju - Žygimantu Radžiumi. Paklausėme sportininkų ko jie tikisi iš artėjančio sezono ir ar pernai iškovotas geriausiųjų titulas suteikia papildomos motyvacijos. 

Skaityti daugiau

Baigiamieji čempionų pasirengimo darbai ruošiantis ginti Baltijos Top lygos titulą

Sezono starte rugpjūčio 8d. 12.00 Gardino st. Šiaulių „Baltrex-Šiauliai“ komanda susitiks su Vilniaus „Geležiniu vilku“, rugpjūčio 14 laukia išvyka į Latviją, Ogres miestą, kur vyks mūšis su „Livonia“ komanda, o rugpjūčio 28 dieną mačas Šiauliuose su RK „Šiauliai“ regbininkais.

Skaityti daugiau

Paplūdimio regbio čempionate šėlo „Barakudos“, „Undinės“, ir „Jaunimas“

Atvirajame Lietuvos paplūdimio regbio čempionate, kuris buvo surengtas Smiltynėje, dėl apdovanojimų kovojo devynios vyrų ir net trys merginų komandos. Šiaulių „Baltrex“ klubas į pajūrį atvyko pilnu autobusu sportininkų – turnyre dalyvavo „Baltrex-Undinės“, „Baltrex-Barakudos“ ir „Baltrex-Jaunimas“ komandos.

Skaityti daugiau

Latvijos paplūdimio regbio čempionate – „Baltrex“ U-14 vaikinų triumfas

Regbio klubo „Baltrex” jaunieji sportininkai vasarą ne tik atostogauja. Vytauto Kalinausko treniruojama U-14 amžiaus grupės „Akademija-Baltrex“ komanda Latvijoje, Jūrmaloje vykusiame atvirajame paplūdimio regbio-5 čempionate tapo nugalėtojais.

Skaityti daugiau

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ „Šiauliečio vasaros sporto švente“

Vaikai su tėveliais dalyvavo įvairiose sporto rungtyse, tinklinio, futbolo varžybos, estafetėse. Ir dideliems, ir mažiems užteko veiklos. Pailsus po aktyvios veiklos, visi buvo kviečiami atgauti jėgas užkandžiaujant arba atsigaivinti gėrimais. Prižiūrimi suaugusiųjų mažieji sportininkai gaivinosi dvaro teritorijoje išpuoselėtame tvenkinyje.

Skaityti daugiau

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ „Šiauliečio vasaros sporto švente“

Skaityti daugiau

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex „Šiaulių miesto Saulėtekio gimnazijos sporto šventė“

Skaityti daugiau

Jaunių pirmenybių II etapo finale atsirevanšuota varžovams

Šiauliuose vykusiame Lietuvos jaunių pirmenybių II ture nugalėjo Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ regbininkai. Grupėje ir pusfinalyje neturėję vargo su varžovais jaunieji „Baltrex“ regbininkai finale susigrūmė su nuolatine varžove šioje amžiaus grupėje „Regbio akademija-Baltik vairas“ komanda ir atsirevanšavo varžovams už pralaimėjimą pirmame ture.

Skaityti daugiau

Atkaklios, gražios ir kokybiškos „Dublerių“ rungtynės deja baigėsi nesėkme

LRF Mažosios taurės turnyro rungtynėse Šiauliuose susigrūmė dvi miesto komandos Šiaulių “Batrtex dubleriai” ir Šiaulių “RK Šiauliai-Apsaga”. Tai buvo kokybiškas ir atkaklus mūšis, pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o iki lygaus rezultato paskutinėmis sekundėmis pritrūko tikslaus sudėtingo realizacijos smūgio – deja, „Baltrex-Dubleriai“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą 30:33. Nepaisant nesėkmės, „Dublerių“ treneris Audrius Stonys sako, kad neketina nuleisti rankų, komanda nusiteikusi kovingai ir sieks kuo geriau užbaigti likusius du „Mažosios taurės“ turnyro mačus.

Skaityti daugiau

Iš Jurbarko, kur vyko Lietuvos jaunučių A ir B regbio pirmenybių II turas, jaunieji „Baltrex“ regbininkai grįžo puikios nuotaikos. Trenerio Žygimanto Radžiaus vadovaujamai 2010-2011 metų gimimo vaikų amžiaus grupės komandai pavyko iškovoti pirmą vietą, o Armando Kalinausko auklėtiniai (2008-2009 m) tik finale labai apmaudžiai išleido pergalę iš rankų ir užėmė antrą vietą. Trečiasis etapas birželio 13 dieną vyks vėl Jurbarke.

Skaityti daugiau

Trenerio jubiliejaus proga – pergalė kovojant dėl LRF „Mažosios taurės“

Šiaulių „Baltrex-Dublerių“ komanda pergale pradėjo LRF Lietuvos vyrų regbio čempionatą, kurio metu kovojama dėl „Mažosios taurės“. Šiauliečiai Plungėje po atkaklios kovos palaužė jungtinę Klaipėdos ir Plungės komandą “Kuršiai-Perkūnas” 39:24 (17:17). Komandos žaidėjai pergalę skyrė treneriui Audriui Stoniui, kuris minėdamas gražią sukaktį, kelioms dienoms pamiršo kasdienius rūpesčius ir laiką leido su artimaisiais. Trenerį pavadavęs Edmundas Ščavinskas pasidžiaugė, kad po lygaus pirmojo kėlinio komanda susikaupė, užlopė skyles gynyboje ir išlaikė įgytą persvarą.

Skaityti daugiau

Kalinauskų dueto ugdomos jaunosios „Baltrex“ kartos savaitgalinis medalių kraitis.

Skaityti daugiau

Įspūdinga regbio šventė Šiauliuose – atkaklios kovos, garbingi svečiai ir paskutinių sekundžių drama

Šiauliai eilinį kartą patvirtino savo, kaip Lietuvos regbio sostinės vardą. Gegužės 15 dieną, minint regbio klubo „Baltrex“ 30 metų jubiliejų puikiame Šiaulių regbio akademijos stadione, surengtas tarptautinis R-7 turnyras „Šiauliai 7‘s“. Tuo pačiu buvo paminėtas 60 metų Lietuvos regbio jubiliejus ir net 100-o metų Šiaulių organizuoto sporto sukaktis.  Turnyre „Šiauliai 7‘s“ dalyvavo šešios komandos iš Lietuvos, Čekijos ir Ukrainos. Greitai besikeičiantis veiksmas, greitis, azartas, nuožmios kovos – susirinkę žiūrovai ir renginio svečiai sulaukė visko ko buvo galima tikėtis iš tokio lygio regbio turnyro.

Skaityti daugiau

Kluptelėjimas finale, užgautos ambicijos, maksimalus nusiteikimas finaliniam etapui

Skaityti daugiau

Sunkiau nei įprastai iškovota pirma vieta – dar saldesnė

Lietuvos jaunimo regbio-7 čempionato antrojo rato rungtynėse Vilniuje pirmą vietą iškovojo Šiaulių „ŠRA-Baltrex“ komanda, kurią treniruoja Vytaras Bloškys. Šį turą pirmoji vieta vos neišsprūdo „Šiaulių regbio akademija-Baltrex“ regbininkams iš rankų, kai grupės rungtynėse vyko itin atkaklus mūšis su „Vilniaus „Geležinio vilko“ komanda. Pergalė dviejų taškų skirtumu atvėrė kelią į finalą, kuriame nesunkiai nugalėta Šiaulių sporto gimnazijos komanda.   

Skaityti daugiau

„Baltrex“ nemažina apsukų – jaunimas pirmi tarp bendraamžių, „Dubleriai“ – taurės finale

Skaityti daugiau

Įspūdingas „Baltrex“ savaitgalis : devynios rungtynės – devynios pergalės

Prasidėjusiame regbio-7 sezone įspūdingą formą demonstruoja jaunieji „Baltrex“ regbininkai. Vytauto Kalinausko treniruojama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“ komanda Lietuvos jaunių R-7 čempionato pirmajame etape tapo nugalėtojais – pasiekė penkias pergales per penkis mačus. Vytaro Bloškio vadovaujama Šiaulių „Regbio akademija-Baltrex“, kuriai atstovauja 2003-ais metais gimę ir jaunesni sportininkai Lietuvos vyrų R-7 čempionate iškovojo IŠŠŪKIO TAURĘ. Vaikinai pasiekė keturias pergales iš keturių galimų ir įgijo teisę varžytis vyrų R-7 čempionato antrajame etape bei kautis su pajėgiausiomis šalies suaugusiųjų komandomis.

Skaityti daugiau

Regbis atkeliauja į Šiaulių „Dermės“ mokyklą

Regbio klubas „Baltrex“ džiaugiasi galėdamas pristatyti dar vienus draugus, tai – „Šiaulių „Dermės“ mokykla. Po mokyklos vadovų pokalbio su kūno kultūros mokytoju Simu Garbeniu, kuris žaidžia regbį atstovaudamas „Baltrex-Dublerių“ komandai  ir vaikino patvirtinimo, kad regbis įdomi, judri ir svarbiausia ne grubi sporto šaka ir būtų itin naudinga mokyklos auklėtiniams, buvo nuspręsta susisiekti su „Baltrex“. Netrukus nauja draugystė įtvirtinta parašais. 

Skaityti daugiau

„Baltrex-Šiauliai“ kapitono rankose nelengvai iškovotas pirmasis sezono trofėjus

Skaityti daugiau

„SOVLI“ Lietuvos regbio taurės varžybų apžvalga, pasiruošimas finalui!!! Vytaras Bloškys ir Edmundas Ščavinskas

Skaityti daugiau

Aikštėje dar šiek tiek „pasiklydę“ „Baltrex“ regbininkai taiso klaidas ir vis gerina žaidimą

Lietuvos regbio federacijos „Sovli“ taurės varžybose dėl Didžiosios ir Mažosios taurių kovojo aštuonios Lietuvos komandos. Šį savaitgalį Marijampolėje įvyko pirmasis taurės etapas. Po jo paaiškėjo, kad dėl Didžiosios taurės balandžio mėnesį kovos dvi pajėgiausios Lietuvos komandos. Kaip savaitgalį vykusiose „Sovli“ taurės varžybose sekėsi „Baltrex-Šiauliai“ ir „Baltrex-Dubleriai“ komandoms, pakalbinome jų trenerius Žygimantą Radžių ir Audrių Stonį.

Skaityti daugiau

Vieno geriausių Lietuvos regbininko Vytaro Bloškio komentarai apie traumų prevenciją

Skaityti daugiau

Trys galvos – keturios rankos – „Baltrex“ pristato artėjančio sezono kineziterapeutų komandą

Regbis – greita, atkakli, veržli, su daug kontakto ir jėgos žaidimo elementais sporto šaka. Žaidėjų kūnai kiekvienose rungtynėse sugeria daugybę smūgių, patiria dideles apkrovas, dėl ko padidėja grėsmė patirti traumą. Klubas „Baltrex“ rūpindamasis savo žaidėjais, artėjančiam sezonui plečia kineziterapeutų komandą.

Skaityti daugiau

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

Regbio klubas „Baltrex“ vykdydamas bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ suorganizavo itin daug miestiečių dėmesio sulaukusį renginį – „Kasmetinis draugų turnyras“.

Skaityti daugiau

„Baltrex“ puošmena – merginų regbio komanda

Kaip ankstyvą pavasarį pirmosios gėlės nedrąsiai pradeda skleisti pirmuosius žiedus, taip pirmuosius žingsnius regbio pasaulyje žengia „Baltrex“ regbio klubo puošmena ir pasididžiavimu tapsianti pavasarinių žiedų puokštė - merginų regbio komanda. Apie naujai susibūrusią merginų regbio komandą pasikalbėjome su jos treneriu Vytaru Bloškiu. 

Skaityti daugiau

Ruošiantis sezonui – draugiški Šiaulių regbio komandų susirėmimai

„Šiaulių“ regbio klubas buvo pranašesnis už „Baltrex-Dublerius“ 55-10, o apie 60 procentų pagrindinės sudėties žaidėjų neturėjusi „Baltrex-Šiaulių“ komanda 40:15 neatisilaikė prieš pajėgų varžovą - „Vairo-Kalvio-Jupojos“ komandą.

Skaityti daugiau

Skirk 1,2 % savo sumokėto pajamų mokesčio regbio klubui „BaltRex“

Skaityti daugiau

Dar vieni draugai – pasirašyta sutartis su lopšeliu-darželiu „Eglutė“

Regbio klubas „Baltrex“ ir toliau nemažina apsukų populiarinant regbio sporto šaką ir plečiant bendruomenę – kovo 3 dieną sudėti parašai ant bendradarbiavimo sutarties su Šiaulių lopšeliu-darželiu „Eglutė“. Sutartis numato, kad bus siekiama stiprinti tarpinstitucinį bendravimą ir bendradarbiavimą, vaikų fizinį bei emocinį sveikatos stiprinimą per fizinio aktyvumo veiklas. Kalbant paprasčiau – regbininkai ir darželis oficialiai įtvirtino draugystę, kurios metu jau planuojami bendri sporto renginiai, treniruotės ir net išvykos į stadioną stebėti rungtynių.

Skaityti daugiau

„Myrugbyclub“ marškinėliai – Evaldo Gurskio dovana „Baltrex-Dubleriams“

Šiaulių regbio klubas „Baltrex“ sulaukė malonios staigmenos iš Anglijoje gyvenančio Evaldo Gurskio. Regbiui neabejingas šiaulietis padovanojo „myrugbyclub“ marškinėlius visai „Baltrex-Dubleriai“ komandai. Regbis Evaldo gyvenimą lydi nuo šešerių metų, kai „Mildos“ kieme vaikus pradėjo treniruoti šiek tiek vyresnis ir regbio treniruotes lankęs draugas Audrius Stonys. Būtent Audrius, kuris yra „Baltrex-Dublerių“ komandos treneris, pokalbio metu užsiminė bičiuliui, kad nuolat ieško būdų, kaip motyvuoti žaidėjus. To pakako – Evaldui Gurskiui kilo mintis nustebinti vaikystės draugą ir jo treniruojamą komandą.

Skaityti daugiau

Kapitono ir trenerio Žygimando Radžiaus komentaras apie BaltRex ateinatį sezoną

Skaityti daugiau

Įmonė „A.Ripinskis ir Ko“ – naujas regbio klubo „Baltrex“ bendruomenės narys

Šiaulių regbio klubo „Baltrex“ vadovybei 2021 metų pradžia itin darbinga – per dvi vasario savaites pasirašytos bendradarbiavimo sutartys su dviem Šiaulių miesto ugdymo įstaigomis, o dabar rankomis sukirsta ir parašai sudėti ant rėmimo sutarties. Naujas bendruomenės narys – Algimantas Ripinskis ir jo vadovaujama įmonė atliekanti žemės, grunto kasimo, lyginimo darbus visoje Lietuvoje - „A.Ripinskis ir Ko“.

Skaityti daugiau

Draugystė, įsipareigojimai, sportas ir regbis!!!

Šiaulių regbio klubas “Baltrex” ir toliau plečia bendruomenę bei didina bendraminčių ratą – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centru. Mokyklos laikų pažintis ir draugų pokalbio metu sulauktas pasiūlymas – taip netikėtai gimusi idėja tapo regbininkų ir ugdymo centro draugystės pradžia.

Skaityti daugiau

„BaltRex“ draugystė su darželiu „Bitė“

Regbio klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas ir Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ direktorė Ilona Kazlauskienė suraitė parašus ant bendradarbiavimo sutarties. Oficialiai įtvirtinta draugystė iš kurios naudos ateityje tikisi tiek sportininkai, tiek ir ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Skaityti daugiau

Parako nestingantis klubo rėmėjas – pavyzdys jaunajai kartai

Dar vienas ilgametis ir ištikimas „Baltrex“ klubo bendražygis – UAB „Geoline“ vadovas Marius Ambrazevičius. Jis su „Baltrex“ klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku kartu lankė dabartinę „Saulėtekio“ gimnaziją, vaikinus siejo domėjimasis įvairiomis sporto šakomis. Marius aktyviai žaidė futbolą, tačiau nenutrūkusi draugystė su suolo draugais paskatino išbėgti į aikštę apsivilkus ir regbio aprangą.

Skaityti daugiau

2020 metų Šiaulių miesto vyrų komanda tapo „Baltrex-Šiauliai“

Praėjusiais metais įspūdingus rezultatus demonstravusi regbio klubo „BaltRex“ vyrų komanda puikiai įvertinta ir metų sandūroje vykusiuose Šiaulių sporto rinkimuose. Atsiimant apdovanojimą nebuvo galima pasveikinti visos komandos, tad meras Artūras Visockas Šiaulių metų sporto apdovanojimą įteikė Regbio klubo "BaltRex" direktoriui Edmundui Ščavinskui.

Skaityti daugiau

Regbio klubas „Baltrex-Šiauliai“ pretenduoja į „Metų sporto klubo“ nominaciją. Klubas – be pralaimėjimų!

Po priverstinio karantino ir nuotolinių treniruočių pavasarį, įžengusi į aikštę „Baltrex-Šiauliai“ komanda nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir triumfavo „Baltic Top lygoje”.

Skaityti daugiau

Regbio klubo “Baltrex” rėmėjų gretas papildė Šiauliuose jau 15 metų gyvuojanti Švedijos kapitalo įmonė “ROL Lithuania”

”ROL Lithuania” yra ne tik viena iš daugiausia darbo vietų sukurianti bendrovė Šiauliuose, tačiau aktyviai remia įvairius projektus bei iniciatyvas. Na, o draugystė su sporto klubu – tai naujas lapas įmonės istorijoje.

Skaityti daugiau

Lietuvos jaunimo regbio-15 čempionato pusfinalis.

Regbio akademija - Baltrex 58-21 Regbio akademija - Vairas.

Skaityti daugiau
Meniu