Naujienos

Verta žinoti

Regbio rungtynių apžvalgos ir pranešimai

Draugystė, įsipareigojimai, sportas ir regbis!!!

Šiaulių regbio klubas “Baltrex” ir toliau plečia bendruomenę bei didina bendraminčių ratą – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centru. Mokyklos laikų pažintis ir draugų pokalbio metu sulauktas pasiūlymas – taip netikėtai gimusi idėja tapo regbininkų ir ugdymo centro draugystės pradžia.

Skaityti daugiau

„BaltRex“ draugystė su darželiu „Bitė“

Regbio klubo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas ir Šiaulių lopšelio-darželio „Bitė“ direktorė Ilona Kazlauskienė suraitė parašus ant bendradarbiavimo sutarties. Oficialiai įtvirtinta draugystė iš kurios naudos ateityje tikisi tiek sportininkai, tiek ir ikimokyklinio ugdymo įstaiga.

Skaityti daugiau

Parako nestingantis klubo rėmėjas – pavyzdys jaunajai kartai

Dar vienas ilgametis ir ištikimas „Baltrex“ klubo bendražygis – UAB „Geoline“ vadovas Marius Ambrazevičius. Jis su „Baltrex“ klubo direktoriumi Edmundu Ščavinsku kartu lankė dabartinę „Saulėtekio“ gimnaziją, vaikinus siejo domėjimasis įvairiomis sporto šakomis. Marius aktyviai žaidė futbolą, tačiau nenutrūkusi draugystė su suolo draugais paskatino išbėgti į aikštę apsivilkus ir regbio aprangą.

Skaityti daugiau

2020 metų Šiaulių miesto vyrų komanda tapo „Baltrex-Šiauliai“

Praėjusiais metais įspūdingus rezultatus demonstravusi regbio klubo „BaltRex“ vyrų komanda puikiai įvertinta ir metų sandūroje vykusiuose Šiaulių sporto rinkimuose. Atsiimant apdovanojimą nebuvo galima pasveikinti visos komandos, tad meras Artūras Visockas Šiaulių metų sporto apdovanojimą įteikė Regbio klubo "BaltRex" direktoriui Edmundui Ščavinskui.

Skaityti daugiau

Regbio klubas „Baltrex-Šiauliai“ pretenduoja į „Metų sporto klubo“ nominaciją. Klubas – be pralaimėjimų!

Po priverstinio karantino ir nuotolinių treniruočių pavasarį, įžengusi į aikštę „Baltrex-Šiauliai“ komanda nepatyrė nė vieno pralaimėjimo ir triumfavo „Baltic Top lygoje”.

Skaityti daugiau

Regbio klubo “Baltrex” rėmėjų gretas papildė Šiauliuose jau 15 metų gyvuojanti Švedijos kapitalo įmonė “ROL Lithuania”

”ROL Lithuania” yra ne tik viena iš daugiausia darbo vietų sukurianti bendrovė Šiauliuose, tačiau aktyviai remia įvairius projektus bei iniciatyvas. Na, o draugystė su sporto klubu – tai naujas lapas įmonės istorijoje.

Skaityti daugiau

Lietuvos jaunimo regbio-15 čempionato pusfinalis.

Regbio akademija - Baltrex 58-21 Regbio akademija - Vairas.

Skaityti daugiau
Meniu