Atkaklios, gražios ir kokybiškos „Dublerių“ rungtynės deja baigėsi nesėkme

Atkaklios, gražios ir kokybiškos „Dublerių“ rungtynės deja baigėsi nesėkme

LRF Mažosios taurės turnyro rungtynėse Šiauliuose susigrūmė dvi miesto komandos Šiaulių “Batrtex dubleriai” ir Šiaulių “RK Šiauliai-Apsaga”. Tai buvo kokybiškas ir atkaklus mūšis, pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o iki lygaus rezultato paskutinėmis sekundėmis pritrūko tikslaus sudėtingo realizacijos smūgio – deja, „Baltrex-Dubleriai“ turėjo pripažinti varžovų pranašumą 30:33. Nepaisant nesėkmės, „Dublerių“ treneris Audrius Stonys sako, kad neketina nuleisti rankų, komanda nusiteikusi kovingai ir sieks kuo geriau užbaigti likusius du „Mažosios taurės“ turnyro mačus.

Rungtynes pakilia nata pradėjo „Baltrex-Dubleriai“ regbininkai, po dviejų kamuolio prispaudimų jie pirmavo 10:0. Vėliau šiek tiek atsipalaidavo ir leido varžovams išlyginti ir persverti rezultatą. Pirmaujanti komanda nuolat keitėsi, o likus žaisti kelias sekundes „Dubleriai“ turėjo galimybę išlyginti rezultatą, deja smūgiuotas kamuolys nenuskriejo tarp virpstų.

„Skubiai reikia spręsti keistus reiškinius rungtynių metu. Pradedame puikiai, išsiveržiame į priekį, po to lyg ir atsipalaiduojame, leidžiame persverti rezultatą ir tik tuomet vėl lyg pabundame, kas čia nutiko. Tuomet vėl dvigubai atidirbame puolant ir ginantis. Deja, šiandien nebepavyko pavyti varžovo, nors turėjome visai neblogas galimybes išplėšti lygiąsias“, – pasakojo „Baltrex-Dubleriai treneris A.Stonys.

Treneris pasakoja, kad komanda buvo gerai pasiruošusi ir nusiteikusi atkakliai kovai, todėl neslepia, kad pralaimėjimas buvo ypač skaudus.

„Matau, kaip vyrai dirba treniruotėse, jaučiu, kaip kasdien tobulėjame, tačiau šiandien tenka nuryti karčią piliulę. Neblogai atrodome, gerai judame, todėl pralaimėjimas buvo nelauktas ir skaudus. Teko ieškoti motyvacinių žodžių, kad pakelti žaidėjų kovinę dvasią“, – teigė A.Stonys.

„Mažosios taurės“ turnyre „Baltrex-Dubleriai“ dar žais du susitikimus, birželio 12 ir 19 dienomis su Vilniaus komandomis.

„Sekantys mūsų varžovai, dvi pergales iškovoję VRA. Nebus nė kiek lengviau. Turime eiti, žaisti ir pamiršti apie pralaimėjimą. Po to lauks paskutinis mūšis su „Geležinio vilko“ komanda. Dar turime dvi rungtynes, stengsimės išspausti maksimumą, nors bus labai sunku tai padaryti“, – planus dėstė A.Stonys.

Sužaidę dvi rungtynes LRF „Mažosios taurės“ turnyre „Baltrex-Dubleriai“ yra surinkę 7 taškus ir dalinasi antra-trečia vietomis su vienomis rungtynėmis daugiau sužaidusia jungtine  Klaipėdos ir Plungės komanda. Pirmauja abi pergales iškovojusi Vilniaus regbio akademija. Ketvirtoje vietoje – Vilniaus „Geležinis Vilkas, o penktoje – pirmą pergalę iškovoję Šiaulių “RK Šiauliai-Apsaga” regbininkai.

 

 

 

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu