Atsidavęs treneris + pasiaukojantys žaidėjai = čempionų titulas

Atsidavęs treneris + pasiaukojantys žaidėjai = čempionų titulas

„Ėjau miegoti su regbiu, su juo ir atsikeldavau, viskas sukosi apie regbį: rungtynių peržiūros, planų sudarymas, komandos sudėties rikiavimas“, – pastarąjį laikotarpį apibūdina „Baltrex dublerių“ komandos treneris Audrius Stonys. Tačiau dabar strategas gali atsipūsti – jo vadovaujama komanda po atkaklios kovos Klaipėdoje iškovojo pergalę ir uždirbę bonus tašką galutinėje lentelėje vienu tašku aplenkė nuolatinius varžovus bei tapo Lietuvos vyrų regbio 15 pirmos grupės čempionais.

Pernai atėjęs vadovauti „Dublerių“ komandai A.Stonys išsikėlė tikslą – per ketverius metus atvesti ekipą ant aukščiausios apdovanojimų pakylos. Jam tai pavyko padaryti per dvigubai trumpesnį laikotarpį.

Priešpaskutinėse čempionato rungtynėse „Baltrex Dubleriai“ nugalėjo nuolatinius varžovus „Citma-Kalvis-Jupoja“ regbininkus. Po šios pergalės čempionų titulas jau buvo ranka pasiekiamas, reikėjo įveikti jungtinę Klaipėdos ir Plungės komandą bei pelnyti bent keturis žeminimus. Tai padaryti pavyko, „Kuršių-Perkūno“ komanda nugalėta 43:10 (17:5), uždirbti 4 taškai už pergalę plius papildomas taškas ir „Baltrex Dubleriai“ tapo čempionais.

„Esame labai laimingi. Labai daug darbo įdėta, jėgų atiduota, todėl šis rezultatai dvigubai malonesnis. Dėkoju žaidėjams, kurie suprato sezono pabaigos rungtynių svarbą ir atsakingai joms ruošėsi. Labai dėkoju savo šeimai už palaikymą, supratingumą ir atlaidumą, kai daugiau laiko praleisdavau stadione, o ne namuose“, – po pergalės čempionate sakė treneris A. Stonys.

Tačiau pergalė Klaipėdoje buvo pasiekta ne taip jau lengvai, kaip gali atrodyti iš rezultato. Rungtynių pradžioje „Baltrex Dublerių“ žaidėjai norėjo labai greitai pasiekti reikiamą rezultatą, žaidimą bandė remti individualiais veiksmais ir vis atsimušdavo į galingo stoto varžovų komandos vyrų gynybą.

„Su vyrais pasikalbėjome prieš rungtynes, aptarėme viską, tačiau aikštėje iš to didelio noro ne viskas sekėsi, pasipylė klaidos. Teko išmėginti savo balso galimybes – skambėjo visas stadionas. Vyrai mane išgirdo – pradėjome žaisti savo žaidimą ir po truputį perlaužėme rungtynes, ir pasiekėme mums reikiamą rezultatą“, – šypsodamasis pasakojo Audrius Stonys.

Jaunas ir perspektyvus „Baltrex“ sistemos auklėtinis Elonas Dubovikas šiemet čempionu tapo ir su pagrindine „Baltrex-Šiauliai“ komanda, ir su „Dubleriais“. Nuo devynerių metų regbį pradėjęs žaisti, dabar jau dvidešimtmetis vaikinas sako praėjęs per visų amžiaus grupių komandas, „sugėręs“ visų sistemos trenerių patarimus, pamokymus, patirtį, tad džiaugiasi galintis padėti komandoms siekti aukščiausių tikslų.

„Per pastaruosius kelis metus „Dublerių“ lygis labai išaugo. Pasijungė perspektyvaus jaunimo, žaidėjai iš pirmos komandos taip pat duodame savo indėlį. Pasikeitė žaidėjų požiūris, man labai malonu matyti teigiamus pokyčius, kurie nulėmė puikius šių metų rezultatus. Labai džiaugiuosi TOP lygos čempionų titulu, tačiau taip pat malonu triumfuoti ir su antrąja komanda. Šiuo atveju ypač smagu, kad galėjau padėti komandos draugams, kurie taip sunkiai dirbo viso sezono metu. Tik teigiamos emocijos ir tik didžiausi komplimentai komandos draugams ir ypač treneriui Audriui“, – pasakojo E. Dubovikas.

Vaikinas sako, kad šiuo metu kūnas jau prašo šiek tiek poilsio, tačiau ilgai be judesio neplanuoja užsibūti.

„Ilgas sezonas, daug jėgų pareikalavo pergalių siekis. Norisi šiek tiek pasilsėti. Tačiau regbis – tai hobis, malonumas, esame atsidavę komandai, visi trokštame laimėti. Visa „Baltrex“ bendruomenė esame didelė šeima. Tad pasibaigus regbio sezonui rinksimės į treniruotes, tačiau šaltuoju metų sezonu judėsime šiek tiek kitaip – varžysimės salės futbolo turnyre. O paskui pradėsime ruoštis ateinančiam sezonui, kurio metu vėl atstovausiu abiem komandoms ir tikiuosi, kad galėsiu padėti joms išlaikyti pasiektas pozicijas“, – pokalbį baigė Elonas Dubovikas.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu