Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“

Regbio klubas „Baltrex“ vykdydamas bendrai valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuotą projektą „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“ suorganizavo itin daug miestiečių dėmesio sulaukusį renginį – „Kasmetinis draugų turnyras“.

Ankstyvą pavasarį, kovo 14 dieną Šiaulių Gytarių mikrorajono dirbtinės dangos stadione įvykusi sporto šventė – tai pirmasis iš keturių planuojamų visuomenės sveikatinimo renginių. Apie 200 dalyvių sugužėjo į stadioną, kur netrūko sportinės veiklos, aktyvių estafečių, geros nuotaikos ir žinoma, kaip gi be skanių užkandžių ir karštos arbatos, kuri sušildė nuo vis dar šaltoko pavasarinio vėjo.

Kadangi pagrindinis šio projekto tikslas yra skatinti šiauliečių fizinį aktyvumą, užtikrinant veiklų įvairovę ir kokybę, tad gavus finansavimą, klubas įsigijo būtiniausio inventoriaus, kuris buvo naudojamas įvairiausioms aktyvioms veikloms vykdyti.

„Projekto metu įsigijome nemažai regbio kamuolių. Kiekvienoje šventėje viena iš linksmiausių dalių, kai vaikai susipažįsta su neįprastos formos kamuoliu, jį pabando mesdami vienas kitam, mėgindami pataikyti į toliau pastatyto stendo kiaurymę. Nors atrodo paprasta, ne visiems iš pirmo karto pavyksta. Tokiu būdu sudomindami vaikus sportu, siekiame, kad jie aktyviai leistų laisvalaikį“, – pasakojo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Be kamuolių buvo įsigyta treniruočių pratimams pritaikytų gumų, specialios įrangos, bokštelių, skiriamųjų ženklų. Makivarų – minkštų stulpų, su kuriais pasigrumti, pastumdyti ar paridenti panoro beveik visi jaunieji šventės dalyviai.

„Projektas prasidėjo praėjusių metų liepos mėnesį, tačiau dėl pandemijos apribojimų turėjome keisti savo planus, suktis iš padėties. Kai tik apribojimai atlaisvėjo, sukvietėme šiauliečius į šventę. Žinoma, laikantis saugių atstumų ir būtinų saugumo priemonių, tačiau tai nesutrukdė į vykti šiai puikiai šventei“, – „Draugų turnyru“ džiaugėsi E.Ščavinskas.

Gerai praleidę laiką, pasportavę, sužinoję apie naujausias treniruočių tendencijas, apdovanoti medaliais ir taurėmis šiauliečiai žadėjo ir toliau neapleisti sporto ir kuo dažniau laisvalaikį leisti aktyviai.

„Projektas „Būk fiziškai aktyvus kartu su regbio klubu „Baltrex“, projekto vykdytojas Regbio klubas „Baltrex“ bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu