Draugystė, įsipareigojimai, sportas ir regbis!!!

Šiaulių regbio klubas “Baltrex” ir toliau plečia bendruomenę bei didina bendraminčių ratą – pasirašyta bendradarbiavimo sutartis su Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centru. Mokyklos laikų pažintis ir draugų pokalbio metu sulauktas pasiūlymas – taip netikėtai gimusi idėja tapo regbininkų ir ugdymo centro draugystės pradžia.

„Baltrex“ klubo direktorius Edmundas Ščavinskas apsilankęs „Spindulio“ ugdymo centre liko sužavėtas sporto baze ir tam pritaikytos infrastruktūros gausa bei sako jau audžiantis mintį, kaip visa tai galėtų būti išnaudojama įdomių ir aktyvių sporto treniruočių, centro auklėtiniams, metu.

„Centro direktorė Eglė aprodė mums teritoriją. Čia telpa treniruokliai, labirintas, sporto aikštynai, kelios žaidimų aikštelės. Labai gerai išplėtota infrastruktūra, kurią galėsime išnaudoti treniruočių metu. Aptarėme, kaip mes galėtume prisidėti prie ugdymo centro auklėtinių sporto užsiėmimų, kokiomis veiklomis su jais galėtų užsiimti mūsų klubo treneriai ir žaidėjai. Karantininis laikotarpis dar riboja mūsų planus, tačiau apribojimams po truputį laisvėjant, orams šylant, manau netrukus galėsime bendradarbiavimo planus paversti realiais darbais“, – pasakojo „Baltrex“ direktorius Edmundas Ščavinskas.

Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centrą šiuo metu lanko 172 auklėtiniai nuo dviejų metų. Jei patys mažiausi dar negalės išmėginti naujų partnerių rengiamų treniruočių, tai mokyklinukai ir suaugę visada pasiruošę ir su dideliu entuziazmu dalyvauja visose sportinėse veiklose.

„Mūsų centras – tai darželis mažyliams, mokykla vyresniems ir dienos centras suaugusiems neįgaliems. Veiklos mūsų centre randa kiekvienas. Su naujais draugais planuojame organizuoti sporto renginius, varžybas. Mūsų auklėtiniams patinka žaisti krepšinį, futbolą, bočia, mažąjį golfą, ypač noriai dalyvauja estafetėse, kodėl gi neišmėginus ir regbio? Susipažinsime su specialiu kamuoliu, kaip jį mėtyti, kokia šio sporto specifika, tačiau manau, kad mūsų draugystė apims ir daugiau sričių. Mes dalyvaujame įvairiuose projektuose, kaip tik vieno projekto dėka ruošiame kelis auklėtinius Paraolimpinėms varžyboms. Juk regbininkai puikūs sportininkai, kodėl gi jų patirtimi nepasinaudojus padedant mūsų atstovams kuo geriau pasiruošti svarbiems startams“, – planais dalinosi centro direktorė Eglė Jankauskienė.

Draugystė tarp „Spindulio“ ugdymo centro ir Lietuvos regbio čempionų klubo „Baltrex“ prasidėjo nuo idėjos, kurią klubo direktorius Edmundas Ščavinskas pasidalino su „Spindulio“ ugdymo centre dirbančiu draugu Mindaugu Jackevičium.

„Su Edmundu esame pažįstami nuo mokyklos laikų. Abu sportavome, žaidėme krepšinį atstovaudami „Saulėtekio“ gimnazijos rinktinei. Ta pažintis ir draugystė išliko iki šių dienų. Vieno pokalbio metu Edmundas pasiūlė drauge vykdyti projektinę veiklą ir „Spindulio“ centrui, kuriame aš dirbu, bendradarbiauti su „Baltrex“ klubu. Mūsų auklėtiniai yra neabejingi bet kokiai sportinei veiklai. Jiems bet kokios varžybos, sporto renginys, nesvarbu ar mes vykstame ar pas mus atvažiuoja – šventė. Tad draugystė su regbininkais mūsų auklėtiniams taip pat bus didelė šventė“, – pasakojo fizinio ugdymo mokytojas Mindaugas Jackevičius.

Centro direktorė Eglė Jankauskienė tiki, kad draugystė su regbininkais bus naudinga centro auklėtiniams.

„Kai kurie fiziškai stipresni vaikai, o tvirtų vyrukų pas mus tikrai yra, susipažinę su regbiu gal susidomės ir gal netgi taptų įmanoma mūsų auklėtinius integruoti į sportininkų treniruočių procesą. Daug veiklų vykdome, priemonių turime daug – iš naujų draugų tikimės naujų idėjų ir pagalbos jas įgyvendinant“, – teigė centro direktorė Eglė.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu