„Dubleriai“ medžioja čempionų titulą – lemiamas mūšis jau šį savaitgalį Klaipėdoje

„Dubleriai“ medžioja čempionų titulą – lemiamas mūšis jau šį savaitgalį Klaipėdoje

Lietuvos vyrų regbio-15 čempionate įvyko mažojo „Pietinia derbio“ rungtynės, kuriose susitiko Šiaulių “Baltrex-Dubleriai” ir Šiaulių “Citma-Kalvis-Jupoja” komandos. Po itin atkaklios kovos pergalę 24:18 šventė „Baltrex“ komanda. Po šios pergalės „Baltrex-Dubleriai“ sumažino atsilikimą nuo pirmoje vietoje esančios „Vairo“ komandos iki 4 taškų. Reiškia po paskutinio mačo ateinantį savaitgalį tarp „Baltrex-Dublerių“ ir Klaipėdos „Kuršiai-Perkūnas“ komandų paaiškės kas taps čempionais. Jei pergalę pasieks „Baltrex“ komanda ir kamuolį varovų įskaitiniame plote prispaus bent keturis kartus, už pergalę uždirbs 5 taškus, kurių pakaktų tapti čempionais. Visi kiti scenarijai „Baltrex“ komandai nepalankūs. Tad pirmos vietos likimas – pačių „Baltrex Dubleriai“ žaidėjų rankose.

Artėjant lemiamai kovai pakalbinome komandos trenerį Audrių Stonį ir grumtynių pirmos linijos žaidėją Sigitą Radzevičių. Vyrų pasiteiravome kaip sekasi ruoštis svarbiausiai sezono kovai.

„Baltrex-Dubleriai“ treneris Audrius Stonys :

„Kai praėjusiais metais iš naujo subūrėme dublerių komandą ir stojau prie komandos vairo, planuose buvo per ketverius metus iškovoti čempionų titulą. Tačiau palankiai susiklosčius situacijai tai galime pasiekti jau ir šiemet. Neperšokus griovio dar anksti švęsti, tačiau darysime viską, kad pasiektume pergalę Klaipėdoje.

Tačiau prieš galvojant apie lemiamas rungtynes, noriu pagirti vyrus už puikų mačą Šiauliuose su nuolatiniais varžovais „Vairo“ regbininkais. Dar pernai jiems pralaimėjome beviltiškai, šiemet pirmame rate pirmavome, bet neišlaikėme persvaros, tad dabar pasiektas saldus revanšas atvėręs kelią kovai dėl čempionų vardo.

Nemažai įtakos pergalei turėjo, kad iš pagrindinės komandos prie mūsų prisijungė Arnas Prielaidas, Lukas Gylys ir Elonas Dubovikas. Jauni, perspektyvūs vaikinai labai pagyvino žaidimą. Buvome motyvuoti, labai norėjome pasiekti pergalę. Mūsų stiprybė – sugebame greitai įgyti persvarą, tačiau turime problemą – greitai ją išbarstome ir vėl reikia iš naujo mėginti perlaužti rungtynes savo naudai. Šį kartą pavyko atlaikyti varžovų spaudimą.

Norint tapti čempionais – reikia įveikti Klaipėdos komandą ir ne tik pasiekti pergalę, tačiau atlikti mažiausiai keturis žeminimus, kad gautume vieną papildomą tašką. Belieka kelios treniruotės, kurių metu taisysime klaidas, kurias pastebėjau paskutiniame mače, studijuosime Klaipėdos žaidimą. Su jais teks grumtis, tai žinome. Ieškosime silpnų vietų, kuriomis galėtume pasinaudoti.

Tikime, kad galėsime nustebinti sirgalius, rėmėjus ir visą bendruomenę laimėdami mačą ir visą čempionatą.

„Baltrex-Dubleriai“  žaidėjas Sigitas Radzevičius

Visa komanda buvome labai motyvuoti ir pasiekėme taip ilgai lauktą pergalę prieš principinius varžovus. Tiesiog turėjome pribręsti pergalėms kaip komanda. Prie komandos prisijungę jauni ir perspektyvūs jaunuoliai iš pagrindinės komandos davė teigiamą impulsą. Profesionalesnės žinios atsineštos iš pagrindinės komandos turėjo įtakos geresniam visos komandos pasirodymui.

Dabar komanda turi dar didesnį užsidegimą. Turime galimybę gražiai užbaigti sezoną ne tik žiūrint į mūsų Dublerių komandos rezultatus, tačiau apskritai vis klubo pasirodymą čempionatuose. Top lyga, Lietuvos čempionatas, jaunimas. Tos mintys veda į priekį ir skatina viską atiduoti paskutiniam mačui.

Treniruotėse nieko stebuklingo nebenuveiksime, atidirbinėsime standartus, klausysime trenerio nurodymų.

Visą laiką žaidžiant su Klaipėda nešdavome kamuolį į įskaitinį plotą daugiau nei keturis kartus, todėl neturėtų būti didelio spaudimo. Žaisime savo žaidimą ir tikime, kad pavyks pasiekti pergalę, o tas lemiamas vienas taškelis nulems čempionato baigtį bendroje įskaitoje.

Mano kelias regbyje prasidėjo, kai sportuojant lengvąją atletiką teko pakeisti gyvenamąją vietą ir atvykus į Panevėžį buvau pakviestas prisijungti prie „Ryšių statybos“ komandos. Po to atvykus į Šiaulius, gavau kvietimą atstovauti „Baltrex-Dublerių“ komandai.

Tai jau antras sezonas šioje komandoje, bet kai tau jau keturiasdešimt, jau kaip ir pagalvoji, kad gal laikas kabinti sportbačius ant vinies. Tikiuosi, kad pavyks tokiu puikiu čempionišku akordu užbaigti karjerą. Kai pajunti, kad praeityje aikštėje patirtos traumos, didelės avarijos metu patirta klubo trauma vis dažniau primena apie save, kai galva nori atlikti staigesnį veiksmą, o kūnas atsisako tai padaryti, pajauti, kad gal jau laikas. Tikiuosi sezoną baigti iškelta galva, padėkoti treneriams, sirgaliams, rėmėjams už palaikymą ir ateityje jau kitame amplua, kaip sirgaliui, palaikyti komandos draugus.

 

 

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu