Latvijos paplūdimio regbio čempionate – „Baltrex“ U-14 vaikinų triumfas

Latvijos paplūdimio regbio čempionate – „Baltrex“ U-14 vaikinų triumfas

Regbio klubo „Baltrex” jaunieji sportininkai vasarą ne tik atostogauja. Vytauto Kalinausko treniruojama U-14 amžiaus grupės „Akademija-Baltrex“ komanda Latvijoje, Jūrmaloje vykusiame atvirajame paplūdimio regbio-5 čempionate tapo nugalėtojais.

U-14 amžiaus grupėje dalyvavo devynios komandos: aštuonios iš Latvijos ir svečiai iš Šiaulių. Komandos buvo suskirstytos į dvi grupes. Šiauliečiai pateko į penkių komandų grupę ir joje gan nesunkiai susitvarkė su visais varžovais taip užimdama pirmą vietą grupėje ir įgydama teisę žaisti finale.

„Vakar vykome į Jūrmalą, paplūdimio regbio čempionatą. Labai smagiai praleidome laiką, vaikai puikiai sudalyvavo. Jūra, saulė, sportas, gera kompanija. Puikus turnyras“, – pasakojo komandos treneris Vytautas.

Draugiškus santykius su kaimyninės šalies klubais palaikantys šiauliečiai džiaugiasi, kad Latvijos paplūdimio regbio pirmenybėse yra kviečiami dalyvauti jau ne pirmus metus. Finale šiauliečiai susitiko su Latvijos „Baldones“ komanda. Finalas nebuvo itin sudėtingas i atkaklus. Šiauliečiai įrodė pranašumą ir tapo nugalėtojais.

„Paplūdimio regbio specifika šiek tiek kitokia nei mūsų įprastai žaidžiamas. Ant smėlio sunkiau bėgti, todėl labai daug reiškia žaidėjų ištvermė. Čia mažiau kontakto, žaidimas dinamiškesnis. Leidžiama daryti nemažai keitimų, todėl žaidimo tempas nuolat labai aukštas. Mūsų vaikinai gerai pasirengę fiziškai, todėl šiame turnyre jau ne pirmus metus mums labai neblogai sekasi“, – pasakojo V.Kalinauskas.

Geriausiu U-14 amžiaus grupės čempionato žaidėju išrinktas šiaulietis Lukas Švarlys.

Treneris pasakoja, kad vasaros metu vaikinams duoda daugiau laiko pailsėti, todėl rengia vos po vieną treniruotę per savaitę, o nuo rugpjūčio mėnesio prasidės rimtesnis darbas, stovyklos, kad kuo geriau pasiruošti rugsėjo pradžioje startuosiančioms pirmenybėms.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu