Neįprastai aktyvi „Baltrex“ žiema – kovoja dėl medalių dviejuose čempionatuose

Neįprastai aktyvi „Baltrex“ žiema – kovoja dėl medalių dviejuose čempionatuose

Vasariui persiritus į antrą pusę – pavasaris nebe už kalnų. Tiesa, ši besibaigianti žiema „Baltrex” komandos žaidėjams susiklostė kiek kitaip nei įprastai. Pamiršę poilsį, šaltuoju metų sezonu jie ne tik, kad nesiilsi, o dalyvauja net dviejuose čempionatuose. Pirmiausia net dvi komandos : „Baltrex-Šiauliai“ ir „Baltrex-Dubleriai“ grumiasi Paplūdimio TOP lygoje ir netgi po dviejų etapų atsilikdami nuo lyderių vis dar nepraranda vilčių pakovoti dėl aukso ir atkakliai ruošiasi savaitgalį vyksiančiam finaliniam turui. Tačiau tai tik pusė istorijos – paįvairinant treniruotes tarpusavio salės futbolo varžybomis, “Baltrex” vyrukai taip patobulėjo, kad nusprendė išmėginti jėgas Šiaulių apskrities futsal pirmenybėse „Toyota“ taurei laimėti. Patekę tarp 8 pajėgiausių ekipų jie dabar kausis dėl patekimo į stipriausių ketvertuką. O tada jau ir apie medalius galima pradėti galvoti.

Svarbiausi šių metų pradžios startai :

Vasario 19 d. Šiaulių universiteto salėje :

10:00 val. „Baltrex-Šiauliai“ – FK “Savanoris”

Vasario 19 d. Kauno „Crypto arenoje“ :

12.30 val. Finalinis etapas, Paplūdimio TOP lyga

„Gaila, kad didžiąja dalimi mūsų užimta vieta Paplūdimio TOP lygoje jau nebe nuo mūsų priklauso. Stengsimės, mėginsim, o kaip gausis, taip gausis. Mūsų komanda buvo praktiškai be treniruočių. Kadangi pagal paplūdimio regbio specifiką čia grumiasi didesni, stambesni žaidėjai, vyrauja labiau ne greitis, o jėga, tai mes, trijų ketvirčių žaidėjai neplanavome dalyvauti. Deja, teko pakeisti planus ir pasijungti beveik be pasiruošimo. Mes tai vertinam, kaip savęs patikrinimą, kaip gerą praktiką, pamatėme, kad turime problemų, ką reikia taisyti. O kaip susiklostys situacija paskutiniame ture – pamatysime“, – pasakojo „Baltrex-Šiauliai“ treneris Vytaras Bloškys.

Panašiomis nuotaikomis finalinį etapą pasitinka ir „Baltlex-Dublerių“ treneris Audrius Stonys. Treneris šį čempionatą vertina kaip gerą patirtį jauniems žaidėjams.

„Pasiruošimas šiam čempionatui šiek tiek sudėtingas, kadangi neturime tinkamų treniruočių sąlygų. Dirbame salėje, kur ir greitis, ir technika skiriasi, todėl akcentuojame pasirengimą artėjančiam sezonui ir visai nedaug dėmesio skiriame konkrečiai paplūdimio regbio specifikai. Nepaisant to, tai labai gera praktika mūsų jauniems žaidėjams. Varžovai pajėgūs, vos viena komanda iš mūsų lygos, o visos kitos iš aukštesnės. Mums tai patirtis, praktika, pamokos ir visa kita kartu sudėjus. Mūsų žiemos sezonas tapo nebe sausas, o tuo pačiu pagreitėja pasirengimas lauko sezonui. Dar tikimės paskutiniame ture parodyti ką galime ir palypėti bent vienu laipteliu aukštyn turnyrinėje lentelėje“, – pasakojo „Baltrex-Dubleriai“ treneris Audrius Stonys.

Kiek kitaip, nei Paplūdimio TOP lygoje, futsal pirmenybėse jų likimas pačių „Baltrex-Šiauliai“ žaidėjų rankose, o gal tiksliau būtų rašyti – kojose. Užėmę antrą vietą B grupėje jie susitiks su trečia A grupės komanda, kuria tapo FK „Savanorio“ ekipa. Šio mačo laimėtojas pateks tarp keturių pajėgiausių ir tęs kovą dėl medalių.

„Mes labai daug energijos atidavėme salės futbolo čempionatui. Gal dėl to iš dalies nepasisekė pirmuose Paplūdimio regbio turuose. Atsipalaidavimui treniruotėse žaidžiamas futbolas peraugo į kitą lygį ir mes nusprendėme save išbandyti kitoje sporto šakoje. Dabar, kai nuėjome tokį ilgą kelią ir liko keli žingsniai – labai norisi laimėti. Liko vienos pagrindinės rungtynės ir paaiškės ar pateksime į stipriausių ketvertą“, – teigė V. Bloškys.

Paplūdimio TOP lygos finalinis etapas bus transliuojamas tiesiogiai Lietuvos regbio federacijos facebook paskyroje, o salės futbolininkai santykius aiškinsis Šiaulių universiteto sporto salėje.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu