Ruošiantis sezonui – draugiški Šiaulių regbio komandų susirėmimai

Po žiemos pertraukos rimčiau judėti pradedančios ir sezonui pasiruošimą pradėjusios keturios Šiaulių miesto regbio komandos susirinko Gytarių dirbtinės dangos stadione. Įvyko dvejos rungtynės : Šiaulių „Baltrex-Dubleriai“ išbandė jėgas su „Šiaulių“ regbininkais, o „Baltrex-Šiauliai“ ekipa susikovė su „Vairo-Kalvio-Jupojos“ komanda.

„Šiaulių“ regbio klubas buvo pranašesnis už „Baltrex-Dublerius“ 55-10, o apie 60 procentų pagrindinės sudėties žaidėjų neturėjusi „Baltrex-Šiaulių“ komanda 40:15 neatisilaikė prieš pajėgų varžovą – „Vairo-Kalvio-Jupojos“ komandą.

Apie pasiruošimą sezonui pasikalbėjome su „Baltrex-Šiauliai“ ir „Baltrex-Dublerių“ treneriais.

„Baltrex-Šiauliai“ vyr. trenerio Žygimanto Radžiaus komentaras po rungtynių:

Šiose rungtynėse neturėjome didžiosios dalies pagrindinės sudėties žaidėjų. Vieni gydosi mikro traumas ir nusprendėme juos pasaugoti, kiti negalėjo atstovauti komandai, kadangi yra kariškiai ir buvo tarnyboje. Rėmėmės daugiausia jaunimu. Grumtynėse buvo vos du pagrindinės sudėties žaidėjai, tad čia ir turėjome daugiausia problemų. Nepaisant pralaimėjimo, pamačiau nemažai pozityvo. Priešininkas buvo rimtas, tačiau jaunimas neblogai sužaidė. Reiškia dirbame tinkama linkme. Manau, kad sezono metu kelioms rungtynėms iš „Dublerių“ komandos pasikviesime kelis jaunus žaidėjus, įmesime juos į karštą erdvę, pažiūrėsim kaip jiems seksis aukštesniame lygyje.

Šiaulių mieste turime tris komandas, kurios žaidžia TOP lygoje. Pagaliau atėjo toks laikas, kai ruošiantis sezonui galime pažaisti tarpusavyje. Nereikia niekur važiuoti, o vietoje turime aukščiausio lygio komandas. Senai tai turėjome daryti, tačiau tai dėl vienų, tai dėl kitų priežasčių vis nepavykdavo susiderinti.

„Baltrex-Dublerių“ vyr. trenerio Audriaus Stonio komentaras po rungtynių:

Turėjome 32 žaidėjus, daug jaunimo, tačiau teko patausoti pagrindinės sudėties žaidėjus, kurie prisijungė prie „Baltrex-Šiauliai“ komandos antrose rungtynėse. Tad rungtynių pradžioje su varžovais kovojo stipriausi mūsų sudėtis, o po to jau leidau jaunus žaidėjus ir tuos, kurie nesenai prisijungė prie mūsų klubo, kad pažaistų, suprastų kas tas regbis.

Nors ir pralaimėjome dideliu skirtumu, bet man, kaip treneriui, po žiemos pertraukos ir visų karantino apribojimų smagu matyti judančią komandą.

Jau labai laukiame, kada galėsime treniruotis lauke, kadangi pastebiu, kad treniruotės salėje neduoda norimo rezultato. Žaidėjai šiek tiek sumedėję, atpratę nuo didesnio kontakto. Kai į treniruotę susirenka apie 30 žaidėjų, o salę reikia padalinti grumtynes ir vėjeriui per pusę, tai nieko ypatingo nenuveiksi, reikia didesnės erdvės.  Salėje net pakontaktuoti normaliai negalime, pavojinga. Labai laukiame lauko treniruočių.  Su vėjeriu reikia nemažai dirbti, kadangi dar trūksta koncentracijos gynyboje, labai lengvai praleidžiame varžovus.

Po praėjusio sezono vyrai patobulėję. Nors dar trūksta sportinio pykčio, bet matau, kad einame tinkama linkme. Kai mūsų komandos žaidėjai pasijungė prie „Baltrex-Šiauliai“, labai malonu buvo matyti juos kimbančius į atlapus pajėgiems varžovams. Svarbiausia, kad nepradingo aikštėje.

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu