Top lygos finalas : dvejos rungtynės nulems čempionus

Top lygos finalas : dvejos rungtynės nulems čempionus

Baltijos regbio Top lygos čempionatas jau finišo tiesiojoje. Komandoms liko po du lemiamus mačus, po kurių paaiškės čempionai bei prizininkai. Pirmieji į aikštę rugsėjo 25 dieną 14:00 val. Latvijoje žengs mažojo finalo dalyviai “Livonia” ir “Vairas” regbininkai. 16:00 val. Kaune nuaidės pirmų finalinių rungtynių teisėjo švilpukas – čia susikaus šeimininkė “Ąžuolo” komanda ir čempionų vardą ginanti “BaltRex-Šiauliai” komanda.

Praėjusių metų TOP lygos finale taip pat kovojo tos pačios Šiaulių ir Kauno komandos. Kas bus pajėgesni šiemet paaiškės po pirmų rungtynių rytoj Kaune ir atsakomojo mačo spalio 2 dieną Šiauliuose.

Kaip sekėsi atsigauti po itin atkaklaus pusfinalio ir pasiruošti lemiamiems mūšiams pasikalbėjome su „BaltRex-Šiauliai“ treneriu Vytaru Bloškiu ir vienu iš komandos lyderių Audriumi Petriku.

„Mikro traumos mums trukdė šią savaitę pilna jėga ruoštis artėjančiam finalui. Labai tikiuosi, kad jos neatnaujins varžybose. Nors šiuo metu komandai sudėtingas laikotarpis, neieškom pasiteisinimų. Privalome žaisti ir apginti čempionų vardą. Labai didelis nuostolis komandai, kad rimtą traumą patyrė žaidžiantis treneris Žygimantas Radžius. Varžovai labai stiprūs, todėl nesitikime lengvos kovos. Šiemet, kad paaiškėtų čempionas prireiks dviejų rungtynių. Mano nuomone šis formatas naudingas tuo, kad eliminuoja atsitiktinumo faktorių, o suklupus galima pasitaisyti. Jei esi pajėgesnis, įrodysi tiek per vienas rungtynes, tiek per dvi. Tai ir sieksime padaryti ir apginti čempionų vardus“, – teigė Vytaras Bloškys.

Nuo vaikystės Plungėje regbį žaidęs Audrius Petrikas, trenerio Tomo Zibolio paragintas atvyko į Šiaulius ir baigė Sporto gimnaziją. Dabar Audrius jau apie šešerius metus gina „Baltrex“ spalvų garbę. Itin tvirtai sudėtas vaikinas pasakoja, kad iki sezono pabaigos likus dviem svarbiausiems mačams nebe laikas taupytis, tad žada gražią kovą ir tikisi audringo sirgalių palaikymo.

„Pusfinalis buvo itin sunkus. Pirmose varžybose pasiekėme pergalę, antrose pralaimėjome, tačiau pakako įgytos persvaros. Per šią savaitę treneriai mėgina sudėlioti viską į vietas, kad kuo geriau pasiruoštume lemiamiems mačams. Turėsime būti dar labiau susitelkę, motyvuoti, kad traumą patyrus kapitonui Žygimantui, kompensuotume jo netektį. Iki sezono pabaigos liko dvi rungtynės, ruošiamės, stengiamės, atiduosime viską aikštėje. Kasmet komandos stiprėja, žaidimas gerėja, neatsiliekame ir mes. Apginti titulą tampa vis sunkiau, tačiau kai komandą palaiko būrys sirgalių, gauname lyg šešioliktą žaidėją aikštėje ir su dar didesne jėga veržiamės į priekį. Sieksime maksimumo – laimėti abu kartus ir tapti čempionais“, – pasakojo Audrius Petrikas.

 

Taip pat skaitykite

REGBIO RUNGTYNIŲ APŽVALGOS IR PRANEŠIMAI

Ant smėlio visi lygūs – paplūdimio regbio čempionai paaiškės po paskutinio turo

Lietuvos paplūdimio regbio čempionato antrą turą laimėjus „Baltrex-Šiauliai“ komandai, bendroje įskaitoje tai leido jiems pakilti į antrą vietą. Pirmame ture „Baltrex“ regbininkai buvo treti. Nuo pirmaujančios komandos atsilikdami vos dviem taškais, visas viltis pakovoti dėl čempionų vardo „Baltrex-Šiauliai“ komanda atideda trečiam turui. Užduotis paprasta, laimi trečią turą – tampi Lietuvos paplūdimio regbio čempionu. „Baltrex-Dubleriai“ po truputį busdami iš žiemos miego taip pat subūrė pajudėti norinčius regbininkus ir kaunasi čempionate. Tiesa – tikslai ir siekiai šiek tiek kitokie nei pagrindinės komandos.

Skaityti daugiau
Meniu